Galeria zdjęć
Mój ulubiony irlandzki trunek
IRLANDIA / - / Dublin
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.56 | SW:4.24 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2011-09-08 00:14
- Data wykonania
- sierpień 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
marteczko, chętnie, ale kilka tygodni temu wróciłem z Dublina, szkoda że się nie poznali¶my wcze¶niej, to pewnie bym wpadł do Ciebie...jak na razie jednak nie wybieram się do Dublina...ale na pewno tam wrócę, bo chcę zwiedzić Irlandię bardziej dokładnie ;)
...to zapraszam do mnie, mam ze 3 nieotwarte juz od dluzszego czasu...musze sprawdzic ich przydatnosc;)))
Też mi smakuje :) Pozdrawiam
Muszę Ci powiedzieć, że dostałem od syna te¶cia Walijsk± whisky, też dobra. Dla mnie to ; dech-mech każda dobra. Nie pomy¶l, że jestem jakim¶ nałogowcem. ja do drinka leje tylko 50 gram(to znaczy żona leje) bo mnie to ma sprawiać przyjemno¶ć picia a nie żeby się upić. 2-3 drinki i stop bo jutro trzeba jechać autem i mam swoje zasady, nawet po szklance piwa nie siadam za kółko.
a tak a propos dla tych wszystkich snobów małe przypomnienie: irlandzka to whiskey - 3 razy destylowana, bez dymu; szkocka to whisky - 2 razy destylowana, w dymie; amerykański burbon jest destylowany tylko raz
Ja nie jestem takim snobem żeby pić drog± Whisky. My¶lę że większo¶ć takich koneserów jak my to nie wyczuje czy to kilku letnia czy ta tania. Dla mnie Whisky to Whisky smakuje mi i tyle. Gdybym miał smakować jedn± po drugiej to wtedy wyczuwam smak. Nie ma co się oszukiwać jakie pieni±dze taki smak.
lelo, mój znajomy też pije whisky z col±, ale gdy byli¶my na Alandach spotkali¶my hindusa, która nas poczęstował 14-letnia whisky...gdy Damian chciał dolac sobie coli to ten się złapał za głowę i błagalnym wzrokiem go skarcił, po czym poprosił by tego nie robił...to byłaby wg niego profanacja ;)...pewnie ma racje, bo np. te oto trunki za 500Euro za flaszkę pite z col± smakuj± tak samo ja te pite z col± ale zakupione po 15 euro ;)
MÓJ TEŻ...
niestety nie miałem 500 EU ;)
Jak Twój ulubiony to trzeba było go kupić i fotkę strzelić w swoim barku.Też uwielbiam whysky ale nie koniecznie Irlandzk±. Pije z lodem i Pepsi. Tak mi smakuje.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Mój ulubiony irlandzki trunek
IRLANDIA / - / Dublin
- Autor
- "> ( SO:4.56 | SW:4.24 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2011-09-08 00:14
- Data wykonania
- sierpień 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
marteczko, chętnie, ale kilka tygodni temu wróciłem z Dublina, szkoda że się nie poznali¶my wcze¶niej, to pewnie bym wpadł do Ciebie...jak na razie jednak nie wybieram się do Dublina...ale na pewno tam wrócę, bo chcę zwiedzić Irlandię bardziej dokładnie ;)
...to zapraszam do mnie, mam ze 3 nieotwarte juz od dluzszego czasu...musze sprawdzic ich przydatnosc;)))
Też mi smakuje :) Pozdrawiam
Muszę Ci powiedzieć, że dostałem od syna te¶cia Walijsk± whisky, też dobra. Dla mnie to ; dech-mech każda dobra. Nie pomy¶l, że jestem jakim¶ nałogowcem. ja do drinka leje tylko 50 gram(to znaczy żona leje) bo mnie to ma sprawiać przyjemno¶ć picia a nie żeby się upić. 2-3 drinki i stop bo jutro trzeba jechać autem i mam swoje zasady, nawet po szklance piwa nie siadam za kółko.
a tak a propos dla tych wszystkich snobów małe przypomnienie: irlandzka to whiskey - 3 razy destylowana, bez dymu; szkocka to whisky - 2 razy destylowana, w dymie; amerykański burbon jest destylowany tylko raz
Ja nie jestem takim snobem żeby pić drog± Whisky. My¶lę że większo¶ć takich koneserów jak my to nie wyczuje czy to kilku letnia czy ta tania. Dla mnie Whisky to Whisky smakuje mi i tyle. Gdybym miał smakować jedn± po drugiej to wtedy wyczuwam smak. Nie ma co się oszukiwać jakie pieni±dze taki smak.
lelo, mój znajomy też pije whisky z col±, ale gdy byli¶my na Alandach spotkali¶my hindusa, która nas poczęstował 14-letnia whisky...gdy Damian chciał dolac sobie coli to ten się złapał za głowę i błagalnym wzrokiem go skarcił, po czym poprosił by tego nie robił...to byłaby wg niego profanacja ;)...pewnie ma racje, bo np. te oto trunki za 500Euro za flaszkę pite z col± smakuj± tak samo ja te pite z col± ale zakupione po 15 euro ;)
MÓJ TEŻ...
niestety nie miałem 500 EU ;)
Jak Twój ulubiony to trzeba było go kupić i fotkę strzelić w swoim barku.Też uwielbiam whysky ale nie koniecznie Irlandzk±. Pije z lodem i Pepsi. Tak mi smakuje.
Polecaj± to zdjęcie






























