Galeria zdjęć
Mam orzeszka
WIELKA BRYTANIA / London / Central Park London
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.75 | SW:4.65 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2011-09-12 07:45
- Data wykonania
- grudzień 2005
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
no pewnie że słodziak!
ale mimo wszystko jest z niej niezły słodziak ;))
podobych "wojen międzygatunkowych" było trochę w Australii - teraz jak się tam chce przewieĽć choćby malutk± ro¶linkę, to trzeba mieć milion zezwoleń ;)
bo ludzie to też wredoty....
ale ludzie im też robi± dobre numery :) zobacz na youtube :)
taka lajfa... Mówił mi to weterynarz - znajomy ,mojej córki z UK. One (te bure) wytępiły rude wiewiórki nie tylko w UK... Wredoty s±!
No nie mów - białe pozagryzały rude? Straciłam w takim razie pół sympatii do białych :(
a swoj± drog±, to w UK dlatego nie ma rudych wiewiórek, ponieważ te szare s± niezwykle agresywne i po prostu wytępiły te rude...Pozdrawiam:):):)
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Mam orzeszka
WIELKA BRYTANIA / London / Central Park London
- Autor
- "> ( SO:4.75 | SW:4.65 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2011-09-12 07:45
- Data wykonania
- grudzień 2005
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
no pewnie że słodziak!
ale mimo wszystko jest z niej niezły słodziak ;))
podobych "wojen międzygatunkowych" było trochę w Australii - teraz jak się tam chce przewieĽć choćby malutk± ro¶linkę, to trzeba mieć milion zezwoleń ;)
bo ludzie to też wredoty....
ale ludzie im też robi± dobre numery :) zobacz na youtube :)
taka lajfa... Mówił mi to weterynarz - znajomy ,mojej córki z UK. One (te bure) wytępiły rude wiewiórki nie tylko w UK... Wredoty s±!
No nie mów - białe pozagryzały rude? Straciłam w takim razie pół sympatii do białych :(
a swoj± drog±, to w UK dlatego nie ma rudych wiewiórek, ponieważ te szare s± niezwykle agresywne i po prostu wytępiły te rude...Pozdrawiam:):):)






























