Galeria zdjęć

Singapur 24

SINGAPUR / - / Katedra św Andrzeja

Zdjęcia: Katedra św Andrzeja, Singapur 24, SINGAPUR
odsłon: 3011 | poleca: 14 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 14 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2011-09-12 21:00
Data wykonania
czerwiec 2011

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

:) Na ''topie" to oni raczej nie muszą być - to raczej zwykły pragmatyzm i logika. Katedra jest duża - monitory są po to, żeby wierni siedzący dalej widzieli ołtarz z bliska. Choć nie powiem że taka "wygoda" mi osobiście odpowiada. Ciekawe jest też, że widząc postęp jaki jest w niektórych częściach Azji - stara Europa wypada naprawdę blado... Telewizory w pociągach - nic nowego. Są też w metrze i autobusach miejskich. :)

Chcą być trendi, na topie. Takie telewizory widziałem w pociągu relacji Swansea - Londyn, prawie na każdym siedzeniu oczywiście za odpowiednią opłatą można było oglądać a bez opłaty jedynie reklamy.

Byłam kiedyś na koncercie w kościele gdzie w bocznych nawach były wystawione telebimy, ale telewizorów zamontowanych na stałe na co drugim filarze to jeszcze nie widziałam. Chyba nie potrafiłabym się skupić w takim kościele ;)

Brawo! To zdjęcie z cyklu "coś tu nie pasuje"... Sami przez chwile zastanawialiśmy się co jest dziwnego we wnętrzu tej Katedry. :)

Katedra z telewizorami!Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

AUSTRIA / Karyntia / Villach

POLSKA / x / x

SłOWACJA / Wysokie Tatry. / Bystra Ławka - Dolina Młynicka.

GRUZJA / - / Dolina Truso

WłOCHY / - / Macugnaga

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl