Galeria zdjęć
MUZEUM VASA
SZWECJA / SZTOKHOLM / DJURGARDEN-SZTOKHOLM
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.92 | SW:4.92 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2011-09-14 06:11
- Data wykonania
- wrzesień 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
azar a próbowałe¶ kiedy¶ zrobić zdjęcie panoramiczne pewnie by cały wlazł w kadr:):)
AB1 nie przejmuj się tak± błahostk± ja wyznaję zasadę że błędów nie popełniaj± tylko ci którzy nic nie robi±.Wcale się nie gniewam.Zreszt± liczyłem się też z tak± ocen± bo tylko ci którzy zwiedzili to muzeum wiedz± że nie ma tam możliwo¶ci zrobienia dobrej fotki
Napisałem juz do Administratora. Jeszcze raz przepraszam :)
Trudne warunki do zrobienia zdjęcia - ciemno i ciasno :)
AB1, napisz do Administratora z pro¶b± o cofnięcie tej oceny! To trwa, ale jest możliwe.
Nie wiem jak ten chochlik się nazywa. Chciałem wstawić 5, a jest 3. Przepraszam
Vasa był budowany między 1626 a 1628 rokiem w Sztokholmie na zlecenie króla Gustawa Adolfa.Okręt miał wzi±ć udział w wojnie z Polsk±
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
MUZEUM VASA
SZWECJA / SZTOKHOLM / DJURGARDEN-SZTOKHOLM
- Autor
- "> ( SO:4.92 | SW:4.92 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2011-09-14 06:11
- Data wykonania
- wrzesień 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
azar a próbowałe¶ kiedy¶ zrobić zdjęcie panoramiczne pewnie by cały wlazł w kadr:):)
AB1 nie przejmuj się tak± błahostk± ja wyznaję zasadę że błędów nie popełniaj± tylko ci którzy nic nie robi±.Wcale się nie gniewam.Zreszt± liczyłem się też z tak± ocen± bo tylko ci którzy zwiedzili to muzeum wiedz± że nie ma tam możliwo¶ci zrobienia dobrej fotki
Napisałem juz do Administratora. Jeszcze raz przepraszam :)
Trudne warunki do zrobienia zdjęcia - ciemno i ciasno :)
AB1, napisz do Administratora z pro¶b± o cofnięcie tej oceny! To trwa, ale jest możliwe.
Nie wiem jak ten chochlik się nazywa. Chciałem wstawić 5, a jest 3. Przepraszam
Vasa był budowany między 1626 a 1628 rokiem w Sztokholmie na zlecenie króla Gustawa Adolfa.Okręt miał wzi±ć udział w wojnie z Polsk±
Polecaj± to zdjęcie






























