Galeria zdjęć
O poranku
POLSKA / ¦l±skie / Jezioro Żywieckie
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2011-09-14 14:06
- Data wykonania
- sierpień 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Pi±tka.
Dla mnie rewelacyjne
...uwierz mi nie chcesz poznać he he:)
...nie no żart fotka fajna no mogła być lepsza ale po co:):)
zimny klimacik ale dobry do przytulanek...........
Dla mnie swietne! Rewelecyjne swiatlo, kolory, kompozycja. Wschodzace slonce, delikatna mgielka i spokojne jezioro nadaja zdjeciu niesamowity klimat. Tak musi zaczynac sie dobry dzien:) Pozdrawiam
Chciałbym poznać wasze opinie,
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
O poranku
POLSKA / ¦l±skie / Jezioro Żywieckie
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2011-09-14 14:06
- Data wykonania
- sierpień 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Pi±tka.
Dla mnie rewelacyjne
...uwierz mi nie chcesz poznać he he:)
...nie no żart fotka fajna no mogła być lepsza ale po co:):)
zimny klimacik ale dobry do przytulanek...........
Dla mnie swietne! Rewelecyjne swiatlo, kolory, kompozycja. Wschodzace slonce, delikatna mgielka i spokojne jezioro nadaja zdjeciu niesamowity klimat. Tak musi zaczynac sie dobry dzien:) Pozdrawiam
Chciałbym poznać wasze opinie,
Polecaj± to zdjęcie






























