Galeria zdjęć
Ach..Tatry Moje...
POLSKA / Tatry / Rusinowa Polana
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.97 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2011-09-26 09:23
- Data wykonania
- maj 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Znam osobę, której na całe życie zostało traumatyczne przeżycie po spotkaniu z tymi owcami od strony Gęsiej Szyi. Po kilkuminutowej drzemce w¶ród bujnych traw osoba ta po przebudzeniu zobaczyła nad sob± w bliskiej odległo¶ci wianuszek owczych mordek. I mimo że od tamtego czasu minęło wiele lat ci±gle opowiada, że te owce miały niesamowite oczy jakby po makijażu.
Ja nie zaprzeczam, fotka super po prostu wspomniałem o owieczkach bo one były sprowadzone dla potrzeb filmu podobnie jak w scenie Janosika jak zawisł na haku.
Dzięki,rozumiem Twój sentyment do owiec w kadzre na tle gór,ale wtedy ,będ±c tam na Rusinowej ,te wspomniane owce tam były(choć nie zaprzeczam że im zdjęc nie robiłem)ale w mojej opinii ten kadr jest lepszy ,tym bardziej że one najczęsciej trawkę skubi± od strony Gęsiej .Pozdrawiam.
Będ±c na Rusinowej Polanie wła¶nie wtedy nagrywali film o księdzu TISCHNERZE i była tam masa owiec. To był jeszcze piękniejszy widok. Super widoczek
Tatry jednak s± najpiękniejsze
Och.....
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Ach..Tatry Moje...
POLSKA / Tatry / Rusinowa Polana
- Autor
- "> ( SO:4.97 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2011-09-26 09:23
- Data wykonania
- maj 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Znam osobę, której na całe życie zostało traumatyczne przeżycie po spotkaniu z tymi owcami od strony Gęsiej Szyi. Po kilkuminutowej drzemce w¶ród bujnych traw osoba ta po przebudzeniu zobaczyła nad sob± w bliskiej odległo¶ci wianuszek owczych mordek. I mimo że od tamtego czasu minęło wiele lat ci±gle opowiada, że te owce miały niesamowite oczy jakby po makijażu.
Ja nie zaprzeczam, fotka super po prostu wspomniałem o owieczkach bo one były sprowadzone dla potrzeb filmu podobnie jak w scenie Janosika jak zawisł na haku.
Dzięki,rozumiem Twój sentyment do owiec w kadzre na tle gór,ale wtedy ,będ±c tam na Rusinowej ,te wspomniane owce tam były(choć nie zaprzeczam że im zdjęc nie robiłem)ale w mojej opinii ten kadr jest lepszy ,tym bardziej że one najczęsciej trawkę skubi± od strony Gęsiej .Pozdrawiam.
Będ±c na Rusinowej Polanie wła¶nie wtedy nagrywali film o księdzu TISCHNERZE i była tam masa owiec. To był jeszcze piękniejszy widok. Super widoczek
Tatry jednak s± najpiękniejsze
Och.....
Polecaj± to zdjęcie






























