Galeria zdjęć
Jesień w Pieninach
POLSKA / Pieniny / Trzy Korony
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.97 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2011-10-14 22:57
- Data wykonania
- paĽdziernik 2009
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Daje po oczach. Dla mnie za agresywne kolory.
Nie jestem taki obrażalski:). Z zaproszenia chętnie skorzystam, tylko ta drożyzna:). Ale chyba damy radę. Pozdro!
też bardzo lubię Pieniny :) byłam tam kiedy¶ w listopadzie i też było pięknie podczas gdy listopad w moich stronach bywa bardzie szary niż kolorowy:)
Nutek nie wiem czy się dobrze zrozumieli¶my, broń boże ja Ci nie narzucam gdzie masz spędzać urlopy tylko wypowiadam się ogólnie jak ja to widzę. Tak to niestety w Polsce się utarło, że liczy się zagranica wiem to po sobie jak w latach 80-90-tych jechało się do Suchej Hory po wódkę i już była radocha, bo wbili Ci do paszportu piecz±tkę, że byłe¶ za granic±. Widzę, że jeste¶my w podobnym wieku i mój syn też mieszka już 13 lat w Anglii i Walii. Zapraszam na Mazury ale latem. Iława jest bardzo droga.Pozdrawiam my¶lę że się nie obraziłe¶
Czesc lelo. Mam 50 dych i wiem co to znaczy POLSKA. Moj syn od kilkunastu lat mieszka poza krajem. Mysle, ze moj wnuk bedzie spedzal wczasy na Mazurach:)
Nutek "cudze chwalicie swego nie znacie sami nie wiecie co posiadacie" u nas tak się utarło, że liczy się tylko za granicami a to bł±d bo Polska jest bardzo piękna tak rodzina mojego syna twierdzi s± Walijczykami. Dopiero teraz co¶ się dowiedzieli o Polsce. Ci±gle uważali, że po naszym kraju biegaj± białe niedĽwiedzie. Poznaj dobrze swój kraj a dopiero się wtedy wypowiadaj.Naprawdę zabrzmiało to SNOBISTYCZNIE.
Pewnie kraj mamy piękny, tylko trzeba to umiejętnie pokazać, tak jak tutaj
Nooo... piekne. Moze to zabrzmi snobistycznie, ale wole fotki z wojazy poza naszym granicami, ale ta robi wrazenie. Moze zmienie zdanie.
¶wietna ;)
Piotru¶, oj tam, oj tam!
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Jesień w Pieninach
POLSKA / Pieniny / Trzy Korony
- Autor
- "> ( SO:4.97 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2011-10-14 22:57
- Data wykonania
- paĽdziernik 2009
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Daje po oczach. Dla mnie za agresywne kolory.
Nie jestem taki obrażalski:). Z zaproszenia chętnie skorzystam, tylko ta drożyzna:). Ale chyba damy radę. Pozdro!
też bardzo lubię Pieniny :) byłam tam kiedy¶ w listopadzie i też było pięknie podczas gdy listopad w moich stronach bywa bardzie szary niż kolorowy:)
Nutek nie wiem czy się dobrze zrozumieli¶my, broń boże ja Ci nie narzucam gdzie masz spędzać urlopy tylko wypowiadam się ogólnie jak ja to widzę. Tak to niestety w Polsce się utarło, że liczy się zagranica wiem to po sobie jak w latach 80-90-tych jechało się do Suchej Hory po wódkę i już była radocha, bo wbili Ci do paszportu piecz±tkę, że byłe¶ za granic±. Widzę, że jeste¶my w podobnym wieku i mój syn też mieszka już 13 lat w Anglii i Walii. Zapraszam na Mazury ale latem. Iława jest bardzo droga.Pozdrawiam my¶lę że się nie obraziłe¶
Czesc lelo. Mam 50 dych i wiem co to znaczy POLSKA. Moj syn od kilkunastu lat mieszka poza krajem. Mysle, ze moj wnuk bedzie spedzal wczasy na Mazurach:)
Nutek "cudze chwalicie swego nie znacie sami nie wiecie co posiadacie" u nas tak się utarło, że liczy się tylko za granicami a to bł±d bo Polska jest bardzo piękna tak rodzina mojego syna twierdzi s± Walijczykami. Dopiero teraz co¶ się dowiedzieli o Polsce. Ci±gle uważali, że po naszym kraju biegaj± białe niedĽwiedzie. Poznaj dobrze swój kraj a dopiero się wtedy wypowiadaj.Naprawdę zabrzmiało to SNOBISTYCZNIE.
Pewnie kraj mamy piękny, tylko trzeba to umiejętnie pokazać, tak jak tutaj
Nooo... piekne. Moze to zabrzmi snobistycznie, ale wole fotki z wojazy poza naszym granicami, ale ta robi wrazenie. Moze zmienie zdanie.
¶wietna ;)
Piotru¶, oj tam, oj tam!
Polecaj± to zdjęcie






























