Galeria zdjęć

Topkapi

TURCJA / - / Istambuł

Zdjęcia: Istambuł, Topkapi, TURCJA
odsłon: | poleca: osób | ocena techniczna: | ocen: | w schowku: osób
Data dodania
2011-10-17 16:40
Data wykonania
maj 2007
Miejsce

Opis zdjęcia

Komentarze do zdjęcia

Mi chyba najbardzie podobał sie ten pierwszy najstarszy ¶wiecki budynek w Stambule, Cinili Kosk

Popularno¶ć haremu to sprawa znaczenia tego słowa współcze¶nie u nas. Dla mnie w Topkapi największym odkryciem były te pawilony. Nie gmach pałac ale wolno stoj±ce pawilony. Czyli do XIX wieku przerwała w nich dusza azjatyckich nomadów.

Wiem tłumy nieprzebrane. Każdy chce zobaczyć harem

Ale nie z t±. Tam było mnóstwo grup.

Byłe¶ z wycieczk± ?



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z my¶l± o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwo¶ć dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczno¶ci - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szeroko¶ć/wysoko¶ć, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

HISZPANIA / Wyspy Kanaryjskie / Teneryfa

HISZPANIA / Alicante / Alicante

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE / dubaj / dubaj

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE / . / .

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl