Galeria zdjęć
SZWEDZKA JESIEŃ
SZWECJA / DALARNA / OKOLICE LUDVIKA
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.92 | SW:4.92 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2011-10-23 19:04
- Data wykonania
- paĽdziernik 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
no ja my¶lę! Jak tak wspominam to było kiedy¶ tak, że wracałam ze sklepu "Centrala Rybna" (były kiedy¶ takie wynalazki) z podobno martwym karpiem kupionym na Wigilię. I ten karp zacz±ł mi w siatce skakać i tak mnie wystraszył że wyl±dował na ¶rodku jezdni... Nie to, że ja jestem jaka¶ efemeryczna istota, absolutnie nie, ale te moje przygody z rybami dały mi się we znaki!
hahahahh
nitkaska ty się nie bój że rybki będ± żywe jak co to Azar albo Piotrwaz wsi±d± na rower i dobij± do pr±dem z dynama he he:):)
raz w życiu trzymałam! tata mi dał na chwilę i co¶ tam akurat poczułam, że się na jej końcu dzieje. No i ze strachu tak ni± wyrżnęłam, ze wyleciała do góry i pewnie do dzi¶ wisi na tym ogromnym drzewie na którym zawisła! To była moja pierwsza i ostatnia próba wędkowania. Mogę skrobać i smażyć to co Wy złowicie!!!!!!!!!!!! Po¶więcę się i nawet zajmę się szczupakiem. BYLE BYŁ NA BANK MARTWY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nitkaska-co tak skromnie?
Jeżeli tylko utrzymasz wędkę to b±dĽ pewna że szczupaka lub okonia wyci±gniesz :-)
jedzonko zbierzemy w lesie b±dĽ złowimy (tzn ja nie złowię, jedynie mogę c.d. kulinarnie się wykazać) na popitkę własnej roboty czasu za mało...
....jak będzie jedzonko i popitka to ja tam mogę nawet pontonem dopłyn±ć :):)
Gozer wszędzie się wprosi! Ale musisz Gozerku poczekać, my już siln± grup± do AZARA jeste¶my umówieni! Chyba, ze się podł±czysz!
....jak już postawisz sobie ten domek to koniecznie mnie zapro¶ he he:):) Bo mnie się tez taki domek marzy opijemy ):)
Gozer-taki domek na wyspie lub cyplu to moje małe marzenie które wkrótce może uda mi się zrealizować.Miejsce bardzo mi się podoba bo rybki pod nosem i można zim± poszaleć na ¶nieżnym skuterze a do tego te widoczki-bajka.Smoku trochę mam teraz kłopoty z wolnym czasem bo swensony obudzili się przed zimowymi ¶więtami z remontami.Ale jeszcze trochę i będę jak tutejsze misie zapadał w zimowy sen(oczywi¶cie mówię o pracy) a wtedy będzie więcej czasu na odkrywanie uroków zimowej Szwecji.Dziękuję wszystkim za opinie i oceny
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
SZWEDZKA JESIEŃ
SZWECJA / DALARNA / OKOLICE LUDVIKA
- Autor
- "> ( SO:4.92 | SW:4.92 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2011-10-23 19:04
- Data wykonania
- paĽdziernik 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
no ja my¶lę! Jak tak wspominam to było kiedy¶ tak, że wracałam ze sklepu "Centrala Rybna" (były kiedy¶ takie wynalazki) z podobno martwym karpiem kupionym na Wigilię. I ten karp zacz±ł mi w siatce skakać i tak mnie wystraszył że wyl±dował na ¶rodku jezdni... Nie to, że ja jestem jaka¶ efemeryczna istota, absolutnie nie, ale te moje przygody z rybami dały mi się we znaki!
hahahahh
nitkaska ty się nie bój że rybki będ± żywe jak co to Azar albo Piotrwaz wsi±d± na rower i dobij± do pr±dem z dynama he he:):)
raz w życiu trzymałam! tata mi dał na chwilę i co¶ tam akurat poczułam, że się na jej końcu dzieje. No i ze strachu tak ni± wyrżnęłam, ze wyleciała do góry i pewnie do dzi¶ wisi na tym ogromnym drzewie na którym zawisła! To była moja pierwsza i ostatnia próba wędkowania. Mogę skrobać i smażyć to co Wy złowicie!!!!!!!!!!!! Po¶więcę się i nawet zajmę się szczupakiem. BYLE BYŁ NA BANK MARTWY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nitkaska-co tak skromnie?
Jeżeli tylko utrzymasz wędkę to b±dĽ pewna że szczupaka lub okonia wyci±gniesz :-)
jedzonko zbierzemy w lesie b±dĽ złowimy (tzn ja nie złowię, jedynie mogę c.d. kulinarnie się wykazać) na popitkę własnej roboty czasu za mało...
....jak będzie jedzonko i popitka to ja tam mogę nawet pontonem dopłyn±ć :):)
Gozer wszędzie się wprosi! Ale musisz Gozerku poczekać, my już siln± grup± do AZARA jeste¶my umówieni! Chyba, ze się podł±czysz!
....jak już postawisz sobie ten domek to koniecznie mnie zapro¶ he he:):) Bo mnie się tez taki domek marzy opijemy ):)
Gozer-taki domek na wyspie lub cyplu to moje małe marzenie które wkrótce może uda mi się zrealizować.Miejsce bardzo mi się podoba bo rybki pod nosem i można zim± poszaleć na ¶nieżnym skuterze a do tego te widoczki-bajka.Smoku trochę mam teraz kłopoty z wolnym czasem bo swensony obudzili się przed zimowymi ¶więtami z remontami.Ale jeszcze trochę i będę jak tutejsze misie zapadał w zimowy sen(oczywi¶cie mówię o pracy) a wtedy będzie więcej czasu na odkrywanie uroków zimowej Szwecji.Dziękuję wszystkim za opinie i oceny
Polecaj± to zdjęcie






























