Galeria zdjęć

SZWEDZKA JESIEŃ

SZWECJA / DALARNA / OKOLICE LUDVIKA

Zdjęcia: OKOLICE LUDVIKA, DALARNA, SZWEDZKA JESIEŃ, SZWECJA
odsłon: | poleca: osób | ocena techniczna: | ocen: | w schowku: osób
Data dodania
2011-10-23 19:04
Data wykonania
paĽdziernik 2011

Opis zdjęcia

Komentarze do zdjęcia

no ja my¶lę! Jak tak wspominam to było kiedy¶ tak, że wracałam ze sklepu "Centrala Rybna" (były kiedy¶ takie wynalazki) z podobno martwym karpiem kupionym na Wigilię. I ten karp zacz±ł mi w siatce skakać i tak mnie wystraszył że wyl±dował na ¶rodku jezdni... Nie to, że ja jestem jaka¶ efemeryczna istota, absolutnie nie, ale te moje przygody z rybami dały mi się we znaki!

hahahahh

nitkaska ty się nie bój że rybki będ± żywe jak co to Azar albo Piotrwaz wsi±d± na rower i dobij± do pr±dem z dynama he he:):)

raz w życiu trzymałam! tata mi dał na chwilę i co¶ tam akurat poczułam, że się na jej końcu dzieje. No i ze strachu tak ni± wyrżnęłam, ze wyleciała do góry i pewnie do dzi¶ wisi na tym ogromnym drzewie na którym zawisła! To była moja pierwsza i ostatnia próba wędkowania. Mogę skrobać i smażyć to co Wy złowicie!!!!!!!!!!!! Po¶więcę się i nawet zajmę się szczupakiem. BYLE BYŁ NA BANK MARTWY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


nitkaska-co tak skromnie?
Jeżeli tylko utrzymasz wędkę to b±dĽ pewna że szczupaka lub okonia wyci±gniesz :-)

jedzonko zbierzemy w lesie b±dĽ złowimy (tzn ja nie złowię, jedynie mogę c.d. kulinarnie się wykazać) na popitkę własnej roboty czasu za mało...

....jak będzie jedzonko i popitka to ja tam mogę nawet pontonem dopłyn±ć :):)

Gozer wszędzie się wprosi! Ale musisz Gozerku poczekać, my już siln± grup± do AZARA jeste¶my umówieni! Chyba, ze się podł±czysz!

....jak już postawisz sobie ten domek to koniecznie mnie zapro¶ he he:):) Bo mnie się tez taki domek marzy opijemy ):)

Gozer-taki domek na wyspie lub cyplu to moje małe marzenie które wkrótce może uda mi się zrealizować.Miejsce bardzo mi się podoba bo rybki pod nosem i można zim± poszaleć na ¶nieżnym skuterze a do tego te widoczki-bajka.Smoku trochę mam teraz kłopoty z wolnym czasem bo swensony obudzili się przed zimowymi ¶więtami z remontami.Ale jeszcze trochę i będę jak tutejsze misie zapadał w zimowy sen(oczywi¶cie mówię o pracy) a wtedy będzie więcej czasu na odkrywanie uroków zimowej Szwecji.Dziękuję wszystkim za opinie i oceny



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z my¶l± o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwo¶ć dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczno¶ci - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szeroko¶ć/wysoko¶ć, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

IZRAEL / Pustynia Negew / Park Narodowy Avdat

GAMBIA / Bandżul / Rezerwat krokodyli

HISZPANIA / - / Gran Kanaria - Maspalomas

PORTUGALIA / algarve / Olhos de Agua

IRAN / Esfahan / Plac Imama

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl