Galeria zdjęć
Stanislavski restaurant
HOLANDIA / Amsterdam / restauracja w zabytkowym budynku
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.86 | SW:4.93 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2011-10-28 06:19
- Data wykonania
- lipiec 2010
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
fajny obiekcik
Mnie szkoda tej dyskusji..a jutro wkleje prawdziwy dworzec gdanski..
Z t± zmian± lokalizacji nie jest łatwo. Ja wczoraj też zmieniłam lokalizację przy zdjęciu z kamieniem Pucklera, ale system na razie tego nie zmienił :(.
Ale faktycznie - szkoda usuwać zdjęcie, pod którym toczyła się ciekawa dyskusja. Choć usunięcie i ponowne wklejenie byłoby najłatwiejsz± opcj± :)
Grusza, zobacz, czy możesz zmienić lokalizację zdjęcia w edycji ...
Zmienilam nazwe--a moze usunac?
Co myslicie?
No to usuń to zdjęcie :(
Widocznie nie zalozylam okularow...mam 2 podobne fotki-jedna z Gdanska, druga z Amsterdamu..
i stad ta pomylka..
:)....i spokojnie ale z tego co pamiętam , a byłam tam wczoraj to Mc nie ma też krzesełek wystawionych na zewn±trz, jest raczej ukryty i całkiem przyzwoicie ten nasz dworzec nadal wygl±da:) Pozdrawiam z Gdańska
Bardzo wszystkich przepraszam--pomylilam fotki, to w Amsterdamie..
Dopiero Alicja poznala ..ze to nie to...
hmmm ale tak patrze i patrze ale to nie jest dworzec kolejowy w Gdańsku!
Tak wygl±da dworzec w Gdańsku : http://galeria.trojmiasto.pl/Dworzec-Gdansk-Gl-32688.html?s=dworzec%20pkp%20gda%F1sk&pozycja=42
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Stanislavski restaurant
HOLANDIA / Amsterdam / restauracja w zabytkowym budynku
- Autor
- "> ( SO:4.86 | SW:4.93 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2011-10-28 06:19
- Data wykonania
- lipiec 2010
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
fajny obiekcik
Mnie szkoda tej dyskusji..a jutro wkleje prawdziwy dworzec gdanski..
Z t± zmian± lokalizacji nie jest łatwo. Ja wczoraj też zmieniłam lokalizację przy zdjęciu z kamieniem Pucklera, ale system na razie tego nie zmienił :(.
Ale faktycznie - szkoda usuwać zdjęcie, pod którym toczyła się ciekawa dyskusja. Choć usunięcie i ponowne wklejenie byłoby najłatwiejsz± opcj± :)
Grusza, zobacz, czy możesz zmienić lokalizację zdjęcia w edycji ...
Zmienilam nazwe--a moze usunac?
Co myslicie?
No to usuń to zdjęcie :(
Widocznie nie zalozylam okularow...mam 2 podobne fotki-jedna z Gdanska, druga z Amsterdamu..
i stad ta pomylka..
:)....i spokojnie ale z tego co pamiętam , a byłam tam wczoraj to Mc nie ma też krzesełek wystawionych na zewn±trz, jest raczej ukryty i całkiem przyzwoicie ten nasz dworzec nadal wygl±da:) Pozdrawiam z Gdańska
Bardzo wszystkich przepraszam--pomylilam fotki, to w Amsterdamie..
Dopiero Alicja poznala ..ze to nie to...
hmmm ale tak patrze i patrze ale to nie jest dworzec kolejowy w Gdańsku!
Tak wygl±da dworzec w Gdańsku : http://galeria.trojmiasto.pl/Dworzec-Gdansk-Gl-32688.html?s=dworzec%20pkp%20gda%F1sk&pozycja=42
Polecaj± to zdjęcie






























