Galeria zdjęć

Baszta 3

POLSKA / Wielkopolska / Wyszyna

Zdjęcia: Wyszyna, Wielkopolska, Baszta 3, POLSKA
odsłon: 2537 | poleca: 6 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 6 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2011-11-07 17:07
Data wykonania
listopad 2011

Opis zdjęcia
Fragment murów zamku renesansowego z XVIw.

Komentarze do zdjęcia

Ale zamek stoi, przynosi dochody, wzbogaca krajobraz i ludzie tam przyjeżdżają.

Wiesz konserwator to tylko urząd, działa tak jak inne urzędy ...

No, tu akurat najwięcej do powiedzenia ma konserwator zabytków i to on ustala co i jak może być rekonstruowane. Tu nie może być improwizacji.

A to jeszcze pociągnę temat. Są różne typy rekonstrukcji, akurat ta w Tykocinie to sporo licencia poetica ...

Obecnie stoi jedna wieża i fragment murów. Moim zdaniem należy rekonstruować. Skorzysta na tym turysta, hotelarz i gastronom, zmieni się otoczenie. Powinny powstawać projekty rekonstrukcji zabytków z grantów UE

A jak wam się podoba pomysł pełnej rekonstrukcji średniowiecznych zabytków, typu np. zamek w Tykocinie ?

I z tego co pamiętam, to chyba są dwie wieże, druga powinna być nieco obok ...

Masz racje Smoku stoją do dzisiaj

Wydaje mi się, że parę lat temu jeszcze stało trochę murów obok tej wieży



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

GRECJA / Wyspy Egejskie / Wyspa Samos

SłOWACJA / Kraj preszowski / Bardejów

AUSTRALIA / Queensland / Cairns

SłOWACJA / Wysokie Tatry, / Szlak na Rysy 2503 m.

SłOWACJA / Kraj preszowski / Bardejów

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl