Galeria zdjęć
Krzywy Domek
POLSKA / - / Sopot
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.56 | SW:4.24 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2011-11-16 22:57
- Data wykonania
- kwiecień 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
w ¶rodku jest normalnie; biura i butiki ;)
Wole nawet nie mysleć- jeszcze bardziej pokręcony???:))) Od samej miniaturki pl±cze sie w głowie:) Jak to zwiedzać...? Geez!:)
powiem Wam,że w pierwszej wersji projekt okien i fasad tego domku był jeszcze bardziej pokręcony ale został trochę uproszczone:) Lubię ten domek
Polak nie wielbł±d pić musi.
Pewnie,że nasi, kto by tyle wypił na budowie...:)))
To nasi budowali
W rzeĽni wszystko było proste ;)
Tutaj by chyba pasowało : http://www.youtube.com/watch?v=HKiIqp74ZhU :)))
jeszcze nic nie piłem, a tu proszę jakie zwidy....:))) Dobre, dobre:)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Krzywy Domek
POLSKA / - / Sopot
- Autor
- "> ( SO:4.56 | SW:4.24 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2011-11-16 22:57
- Data wykonania
- kwiecień 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
w ¶rodku jest normalnie; biura i butiki ;)
Wole nawet nie mysleć- jeszcze bardziej pokręcony???:))) Od samej miniaturki pl±cze sie w głowie:) Jak to zwiedzać...? Geez!:)
powiem Wam,że w pierwszej wersji projekt okien i fasad tego domku był jeszcze bardziej pokręcony ale został trochę uproszczone:) Lubię ten domek
Polak nie wielbł±d pić musi.
Pewnie,że nasi, kto by tyle wypił na budowie...:)))
To nasi budowali
W rzeĽni wszystko było proste ;)
Tutaj by chyba pasowało : http://www.youtube.com/watch?v=HKiIqp74ZhU :)))
jeszcze nic nie piłem, a tu proszę jakie zwidy....:))) Dobre, dobre:)
Polecaj± to zdjęcie






























