Galeria zdjęć
Dom na dachu ;)
POLSKA / Kaszuby / Szymbark
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.56 | SW:4.24 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2011-11-17 00:23
- Data wykonania
- kwiecień 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Dla osoby która domku nie widziała może z pozoru wydawać się kiczowate .. Ale nie oceniam, chętnie sam zobaczę. jak pisałem pomysł ciekawy a foto id ok
Nie rozumiem - jaki kontekst le¶ny?
Zdjęcie jest ok. Sama miałam okazję pochodzić po domku zbudowanym "do góry nogami". Byłam zdezorientowana i lekko się chwiałam nie mog±c złapać równowagi. Wrażenie niesamowite :)
pomysł ¶wietny, ale ciekawe jak to się wpisuje w kontekst le¶lny. jako¶ nie jestem przekonany,
lelo, mam sporo fotek z wnętrza, ale nie należę do osób co wrzucaj± tu wszystko jak leci...fajnie by było gdy kto¶ po obejrzeniu takiej fotki sam się kiedy¶ tam wybrał...tak było ze mn± ;)
Jesli takie kolejki to najlepiej trzaskać zdjęcia tym co z tego domku wydchodz± - musi być niezły widok:)
Taki sam domek(atrakcja) jest w Zakopanem. Mam fotki w ¶rodku ale z osobami to dopiero jazda jak tam "krzywo" się stoi. Tak jak piszesz z błędnikiem nie wchodzić. Tu też byłem dwa razy ale za duże kolejki były żeby wej¶ć.
jasne, kręci się trochę w głowie i można sobie zrobić foty jakby¶ wisiał na suficie ;)
To,to się zwiedza?
zwiedzanie w ¶rodku to dopiero zabawa z błędnikiem ;)
zar±bista chatka, ależ wiałoooo :)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Dom na dachu ;)
POLSKA / Kaszuby / Szymbark
- Autor
- "> ( SO:4.56 | SW:4.24 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2011-11-17 00:23
- Data wykonania
- kwiecień 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Dla osoby która domku nie widziała może z pozoru wydawać się kiczowate .. Ale nie oceniam, chętnie sam zobaczę. jak pisałem pomysł ciekawy a foto id ok
Nie rozumiem - jaki kontekst le¶ny?
Zdjęcie jest ok. Sama miałam okazję pochodzić po domku zbudowanym "do góry nogami". Byłam zdezorientowana i lekko się chwiałam nie mog±c złapać równowagi. Wrażenie niesamowite :)
pomysł ¶wietny, ale ciekawe jak to się wpisuje w kontekst le¶lny. jako¶ nie jestem przekonany,
lelo, mam sporo fotek z wnętrza, ale nie należę do osób co wrzucaj± tu wszystko jak leci...fajnie by było gdy kto¶ po obejrzeniu takiej fotki sam się kiedy¶ tam wybrał...tak było ze mn± ;)
Jesli takie kolejki to najlepiej trzaskać zdjęcia tym co z tego domku wydchodz± - musi być niezły widok:)
Taki sam domek(atrakcja) jest w Zakopanem. Mam fotki w ¶rodku ale z osobami to dopiero jazda jak tam "krzywo" się stoi. Tak jak piszesz z błędnikiem nie wchodzić. Tu też byłem dwa razy ale za duże kolejki były żeby wej¶ć.
jasne, kręci się trochę w głowie i można sobie zrobić foty jakby¶ wisiał na suficie ;)
To,to się zwiedza?
zwiedzanie w ¶rodku to dopiero zabawa z błędnikiem ;)
zar±bista chatka, ależ wiałoooo :)
Polecaj± to zdjęcie






























