Galeria zdjęć
k±piel błotna
KENIA / wybrzeże południowe / shimba hills
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.92 | SW:4.98 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2011-11-17 18:39
- Data wykonania
- sierpień 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
...masz rację tak my¶lę :)
Lubię, lubię - tylko do zdjęć podchodzę z sercem i staram się, aby każde wyszło w miarę przyzwoicie
...po prostu swift nie lubi dużych słoni he he:):)
No, nareszcie swift zadowolony;). Dla mnie bomba. Fotka swietna.
Kierowcę trzeba ustawić od samego pocz±tku. Za to ma płacone i za to ma napiwek
masz rację. codziennie był inny kierowca więc nie mieli¶my możliwo¶ci by się zgrać. Najbardziej denerwowała mnie opieszało¶ć kierowcy. Gdy prosiłem o zatrzymanie samochodu trwało to dobrych kilkana¶cie sekund. To wystarczyło by co płochliwsze zwierzęta zaczęły może nie w panice uciekać ale się odwracały i oddalały od nas. Nie bez winy byłem i ja, zmiana obiektywów też nie była najszybsza.Najlepiej mieć dwa korpusy z na stałe założonymi obiektywami, no ale to nie wchodzi w rachubę. Moze następnym razem pójdzie lepiej.
To jest dobre, bo ostre i pokazuje trochę akcji. Odnoszę wrażenie, że pozostałe zwierzęta na innych zdjęciach wam uciekały sprzed kadru. To chyba wina kierowcy i przewodnika, który nie potrafi podjeżdzać do zwierz±t.
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
k±piel błotna
KENIA / wybrzeże południowe / shimba hills
- Autor
- "> ( SO:4.92 | SW:4.98 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2011-11-17 18:39
- Data wykonania
- sierpień 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
...masz rację tak my¶lę :)
Lubię, lubię - tylko do zdjęć podchodzę z sercem i staram się, aby każde wyszło w miarę przyzwoicie
...po prostu swift nie lubi dużych słoni he he:):)
No, nareszcie swift zadowolony;). Dla mnie bomba. Fotka swietna.
Kierowcę trzeba ustawić od samego pocz±tku. Za to ma płacone i za to ma napiwek
masz rację. codziennie był inny kierowca więc nie mieli¶my możliwo¶ci by się zgrać. Najbardziej denerwowała mnie opieszało¶ć kierowcy. Gdy prosiłem o zatrzymanie samochodu trwało to dobrych kilkana¶cie sekund. To wystarczyło by co płochliwsze zwierzęta zaczęły może nie w panice uciekać ale się odwracały i oddalały od nas. Nie bez winy byłem i ja, zmiana obiektywów też nie była najszybsza.Najlepiej mieć dwa korpusy z na stałe założonymi obiektywami, no ale to nie wchodzi w rachubę. Moze następnym razem pójdzie lepiej.
To jest dobre, bo ostre i pokazuje trochę akcji. Odnoszę wrażenie, że pozostałe zwierzęta na innych zdjęciach wam uciekały sprzed kadru. To chyba wina kierowcy i przewodnika, który nie potrafi podjeżdzać do zwierz±t.
Polecaj± to zdjęcie






























