Galeria zdjęć
JESZCZE JESIEŃ
SZWECJA / DALARNA / AVESTA
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.92 | SW:4.92 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2011-11-20 18:36
- Data wykonania
- listopad 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Gdy przyjechałem tutaj spytałem jednego Szweda jak± najlepiej kupić wodę mineraln± a on najpierw spojrzał na mnie jak na idiotę i spokojnie odpowiedział-szkoda pieniędzy -odkręć kran i się napij.Pewnie że w bardzo dużych miastach ta kranówka już nie jest taka smaczna ale w małych miasteczkach i wsiach szczyc± się tym że główne magistrale wodne s± wykonane z drewnianych rur
Czysta woda to duza zaleta kraju..j jak piszesz mozna ja pic.
Akras przyznaję że jeszcze nie wiem-wiadomo najciemniej pod latarni±.Należy do takiego o¶rodka gdzie odbywaj± się konferencje i spotkania integracyjne :;)))))
Teraz gdy opadły li¶cie z drzew dopiero go zobaczyłem bo jest on trochę odsunięty od drogi.Sprawdzę bo sam jestem ciekaw jego historii
Pod tym względem macie super w Szwecji. Ale mnie ciekawi co to za dom - dworek jaki¶?
Teraz gdy praktycznie nic już nie spada z drzew wychodz± najlepsze lustrzane odbicia.Woda w rzekach i jeziorach jest tak czysta że praktycznie można j± pić bez gotowania.
te odbicia w wodzie --tak wyrazne..
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
JESZCZE JESIEŃ
SZWECJA / DALARNA / AVESTA
- Autor
- "> ( SO:4.92 | SW:4.92 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2011-11-20 18:36
- Data wykonania
- listopad 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Gdy przyjechałem tutaj spytałem jednego Szweda jak± najlepiej kupić wodę mineraln± a on najpierw spojrzał na mnie jak na idiotę i spokojnie odpowiedział-szkoda pieniędzy -odkręć kran i się napij.Pewnie że w bardzo dużych miastach ta kranówka już nie jest taka smaczna ale w małych miasteczkach i wsiach szczyc± się tym że główne magistrale wodne s± wykonane z drewnianych rur
Czysta woda to duza zaleta kraju..j jak piszesz mozna ja pic.
Akras przyznaję że jeszcze nie wiem-wiadomo najciemniej pod latarni±.Należy do takiego o¶rodka gdzie odbywaj± się konferencje i spotkania integracyjne :;)))))
Teraz gdy opadły li¶cie z drzew dopiero go zobaczyłem bo jest on trochę odsunięty od drogi.Sprawdzę bo sam jestem ciekaw jego historii
Pod tym względem macie super w Szwecji. Ale mnie ciekawi co to za dom - dworek jaki¶?
Teraz gdy praktycznie nic już nie spada z drzew wychodz± najlepsze lustrzane odbicia.Woda w rzekach i jeziorach jest tak czysta że praktycznie można j± pić bez gotowania.
te odbicia w wodzie --tak wyrazne..
Polecaj± to zdjęcie






























