Galeria zdjęć
Wszwchobecni Mnisi
INDIE / Arunachal Pradesh / Tawang / Himalaje
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.71 | SW:0 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2011-11-27 13:42
- Data wykonania
- kwiecień 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Jakie minus!!!? To jest my¶lnik, za¶ ocena jest 6, słownie sze¶ć z plusem, je¶li już. Przecież poniższy komentarz wyraĽnie uzasadnia pozytywn± ocenę. Ponadto w ciepłych krajach powietrze jest często nasycone wilgoci± i trudno jest uzyskać odpowiednio ostre zdjęcie. Wymagania masz sporo przesadzone.
Minus 6, to chyba zbyt surowa ocena. Ok, zdjęcie nieostre i niedo¶wietlone, ale bez przesady.
Aha, ocena techniczna - 6.
swift. WyobraĽ obie owe panie z blaskiem słońca na twarzach. Buzie tych pań nie były by u¶miechnięte wówczas i fotografuj±ca nie była by u¶miechem uraczona. Wyrazy uznania dla sposobu fotografowania Agah.
No dobra, Ty pewnie potrafisz robić zdjęcia a ja nie, ale to nie znaczy, że nie mogę ich tutaj publikować.
Widzę ciemno¶ć - ciemno¶ć widzę. Tak to bywa jak się zdjęcia pstryka pod słońce .
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Wszwchobecni Mnisi
INDIE / Arunachal Pradesh / Tawang / Himalaje
- Autor
- "> ( SO:4.71 | SW:0 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2011-11-27 13:42
- Data wykonania
- kwiecień 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Jakie minus!!!? To jest my¶lnik, za¶ ocena jest 6, słownie sze¶ć z plusem, je¶li już. Przecież poniższy komentarz wyraĽnie uzasadnia pozytywn± ocenę. Ponadto w ciepłych krajach powietrze jest często nasycone wilgoci± i trudno jest uzyskać odpowiednio ostre zdjęcie. Wymagania masz sporo przesadzone.
Minus 6, to chyba zbyt surowa ocena. Ok, zdjęcie nieostre i niedo¶wietlone, ale bez przesady.
Aha, ocena techniczna - 6.
swift. WyobraĽ obie owe panie z blaskiem słońca na twarzach. Buzie tych pań nie były by u¶miechnięte wówczas i fotografuj±ca nie była by u¶miechem uraczona. Wyrazy uznania dla sposobu fotografowania Agah.
No dobra, Ty pewnie potrafisz robić zdjęcia a ja nie, ale to nie znaczy, że nie mogę ich tutaj publikować.
Widzę ciemno¶ć - ciemno¶ć widzę. Tak to bywa jak się zdjęcia pstryka pod słońce .
Polecaj± to zdjęcie





























