Galeria zdjęć
Oxford
WIELKA BRYTANIA / Srodkowo-Poludniowa Anglia / centrum miasta
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.89 | SW:5 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2011-12-23 09:19
- Data wykonania
- listopad 2009
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
LELO wiecej dystansu do siebie. Pamiętaj mowa jest srebrem ale milczenie złotem. Pozdrawiam
PIOTRWAZ nie wiem co w tym takiego ¶miesznego. Nie jestem omnibusem a nie myli się tylko ten co nic nie robi(pisze). Trzeba mieć nadzieję, że Ty jeste¶ KRYSZTAŁEK . Pozdrawiam
hahahahahhahahah dawna tak sie nie ubawiłem hahahahah
Wielkie dzięki
Oto kilka informacji o budynku
Radcliffe Camera to najwieksza chluba miasta sa zabudowania skupione przy Radcliffe Camera, który sam w sobie jest niezwykly. Jest to przyklad sztuki wloskiej, budynek jest okragly, zwienczony kopula ze swietlikami. Zbudowany zostal w latach 1737-49, przez James Gibbsa z pieniedzy zapisanych w testamencie przez John Radcliffe (1650-1714), slawnego oxfordzkiego lekarza, zostal zaprojektowany jako biblioteka uniwersytecka, niestety nie mozna go zwiedzac od wewnatrz, poniewaz nadal jest uzywany jako czytelnia. W srodku znajduja sie dwie czytelnie, uzywane wylacznie przez studentów, budynek jest polaczony przez przejscie podziemne ze Stara Biblioteka (Old Library).
Sorry już to zauważyłem ogl±daj±c resztę fotek. Bardzo przepraszam za tego "babola" Nie myli się ten kto nic nie robi.Nie znam nazwy i dlatego ten bł±d lub wielbł±d
Lelo, tak się nazywa ten budynek ....
Zamiast chwalenia się jakim aparatem robisz to proszę więcej informacji o zdjęciu o ile jest to możliwe. Dziękuję
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Oxford
WIELKA BRYTANIA / Srodkowo-Poludniowa Anglia / centrum miasta
- Autor
- "> ( SO:4.89 | SW:5 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2011-12-23 09:19
- Data wykonania
- listopad 2009
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
LELO wiecej dystansu do siebie. Pamiętaj mowa jest srebrem ale milczenie złotem. Pozdrawiam
PIOTRWAZ nie wiem co w tym takiego ¶miesznego. Nie jestem omnibusem a nie myli się tylko ten co nic nie robi(pisze). Trzeba mieć nadzieję, że Ty jeste¶ KRYSZTAŁEK . Pozdrawiam
hahahahahhahahah dawna tak sie nie ubawiłem hahahahah
Wielkie dzięki
Oto kilka informacji o budynku
Radcliffe Camera to najwieksza chluba miasta sa zabudowania skupione przy Radcliffe Camera, który sam w sobie jest niezwykly. Jest to przyklad sztuki wloskiej, budynek jest okragly, zwienczony kopula ze swietlikami. Zbudowany zostal w latach 1737-49, przez James Gibbsa z pieniedzy zapisanych w testamencie przez John Radcliffe (1650-1714), slawnego oxfordzkiego lekarza, zostal zaprojektowany jako biblioteka uniwersytecka, niestety nie mozna go zwiedzac od wewnatrz, poniewaz nadal jest uzywany jako czytelnia. W srodku znajduja sie dwie czytelnie, uzywane wylacznie przez studentów, budynek jest polaczony przez przejscie podziemne ze Stara Biblioteka (Old Library).
Sorry już to zauważyłem ogl±daj±c resztę fotek. Bardzo przepraszam za tego "babola" Nie myli się ten kto nic nie robi.Nie znam nazwy i dlatego ten bł±d lub wielbł±d
Lelo, tak się nazywa ten budynek ....
Zamiast chwalenia się jakim aparatem robisz to proszę więcej informacji o zdjęciu o ile jest to możliwe. Dziękuję
Polecaj± to zdjęcie






























