Galeria zdjęć
WIECZÓR NAD TAMIZˇ
WIELKA BRYTANIA / LONDYN / LONDYN
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.92 | SW:4.92 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2011-12-23 17:31
- Data wykonania
- grudzień 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Bardzo dawno nie byłam w Londynie, dzieki Twoim fotkom widze ilez tam nowo¶ci
Ja byłem w czerwcu ale nie mam miłych wspomnień. Na 2,5 dnia jeden dzień bez deszczu. Ogólnie na wyspach byli¶my dwa razy po dwa tygodnie i też makabra z pogod±. Więcej padało niż nie.
No tak, ja byłam w Londynie w lipcu... Życzę Ci w takim razie od teraz samych słonecznych chwil:)
Ja też tak robię ale tutaj zmieniłem taktykę bo niestety pogoda jest zmienna więc jak pada biegnę do muzeum a jak jest zno¶na pogoda(o tej porze roku ciężko jest trafić na słoneczny dzień) to spaceruję uliczkami
ja bardzo lubię muzea, ale zawsze najpierw łażę po mie¶cie. Muzea odwiedzam wtedy, gdy mi wystarczy czasu
Widzę, że jeszcze wszystko przede mn±.Tylko najgorsze z tym "CZASEM" (forsa) chęci s±. Ja nie mam takich ambicji żeby zwiedzać muzea bo mnie to nudzi ale chociaż zobaczyć miasto Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa od Nowo Narodzonego oraz niech marzenia Wasze w 2012 r.stan± się rzeczywisto¶ci±.
ja byłam dwa tygodnie i ledwie dotknęłam wszystkich atrakcji... Też chciałabym wrócić...
Ja tu spędzę 10 dni ale już widzę że to jest stanowczo za mało.Praktycznie s± muzea na które trzeba po¶więcić dwa dni żeby je zwiedzić bez tzw.biegu przez płotki.
Chociaż raz mi się udało. Zazdroszczę Ci ale może jeszcze zwiedzę. Nigdy nie mów nigdy. My mieli¶my zbyt mało czasu(2,5 dnia) żeby zobaczyć wszystkie atrakcje.
Nie mylisz się lelo57 .Wczoraj byłem tam wieczorem i zwiedziłem sobie cały most ł±cznie z maszynowni±.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
WIECZÓR NAD TAMIZˇ
WIELKA BRYTANIA / LONDYN / LONDYN
- Autor
- "> ( SO:4.92 | SW:4.92 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2011-12-23 17:31
- Data wykonania
- grudzień 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Bardzo dawno nie byłam w Londynie, dzieki Twoim fotkom widze ilez tam nowo¶ci
Ja byłem w czerwcu ale nie mam miłych wspomnień. Na 2,5 dnia jeden dzień bez deszczu. Ogólnie na wyspach byli¶my dwa razy po dwa tygodnie i też makabra z pogod±. Więcej padało niż nie.
No tak, ja byłam w Londynie w lipcu... Życzę Ci w takim razie od teraz samych słonecznych chwil:)
Ja też tak robię ale tutaj zmieniłem taktykę bo niestety pogoda jest zmienna więc jak pada biegnę do muzeum a jak jest zno¶na pogoda(o tej porze roku ciężko jest trafić na słoneczny dzień) to spaceruję uliczkami
ja bardzo lubię muzea, ale zawsze najpierw łażę po mie¶cie. Muzea odwiedzam wtedy, gdy mi wystarczy czasu
Widzę, że jeszcze wszystko przede mn±.Tylko najgorsze z tym "CZASEM" (forsa) chęci s±. Ja nie mam takich ambicji żeby zwiedzać muzea bo mnie to nudzi ale chociaż zobaczyć miasto Pozdrawiam i życzę Błogosławieństwa od Nowo Narodzonego oraz niech marzenia Wasze w 2012 r.stan± się rzeczywisto¶ci±.
ja byłam dwa tygodnie i ledwie dotknęłam wszystkich atrakcji... Też chciałabym wrócić...
Ja tu spędzę 10 dni ale już widzę że to jest stanowczo za mało.Praktycznie s± muzea na które trzeba po¶więcić dwa dni żeby je zwiedzić bez tzw.biegu przez płotki.
Chociaż raz mi się udało. Zazdroszczę Ci ale może jeszcze zwiedzę. Nigdy nie mów nigdy. My mieli¶my zbyt mało czasu(2,5 dnia) żeby zobaczyć wszystkie atrakcje.
Nie mylisz się lelo57 .Wczoraj byłem tam wieczorem i zwiedziłem sobie cały most ł±cznie z maszynowni±.
Polecaj± to zdjęcie






























