Galeria zdjęć

Stratford

WIELKA BRYTANIA / Midlands-Srodkowa Anglia / centrum miasta

Zdjęcia: centrum miasta, Midlands-Srodkowa Anglia , Stratford, WIELKA BRYTANIA
odsłon: 656 | poleca: 1 osób | ocena techniczna: 4.5 | ocen: 2 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2012-01-01 09:52
Data wykonania
maj 2009

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Harvard House Muzeum

Komentarze do zdjęcia

Dom Johna Harvarda na ulicy High Street w Stratford przetrwał w nienaruszonym stanie od szesnastego wieku, niektóre witraże w jego oknach pochodzą aż z czternastego wieku.. Obecnie, chociaż dom jest własnością Uniwersytetu Harvarda, jest udostępniony zwiedzającym jako Muzeum John w 1637 r. wraz z żoną wyemigrował do Nowej Anglii (New England) w Ameryce i osiedlił się w Charlestown w Massachusetts , gdzie rok później umarł bezdzietnie zapisując w testamencie połowę swojego majątku i bibliotekę (około 400 tomów) college'owi który nazwe Harvarda przyjął w dniu 13 marca 1639 r..

Doskonale zachowane domy z epoki dalej są zamieszkałe, służą jako restauracje czy sklepy, a życie jego mieszkańców toczy się swoimi torami ,na zdjeciu The Harvard House - dom Katherine Rogers, matki Johna Harvarda, załozyciela najbardziej znanego amerykańskiego uniwersytetu

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

ARMENIA / - / Erewań

POLSKA / lubuskie / Dobiegniew

POLSKA / Beskidy / Na Koziej Górce

TANZANIA / Serengeti / Serengeti

POLSKA / Beskidy / Na Koziej Górce

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl