Galeria zdjęć
Zamek
POLSKA / Jura / Mirów
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:3.95 | SW:3.42 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2012-01-06 20:23
- Data wykonania
- paĽdziernik 2010
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Trzeba będzie sprawdzić na własne oczy
Ja tez... jezeli jest to ratowanie zabytków to popieram ale komercja z hotelem to nie. Bobolice sa ładnie zrobione to trzeba przyznac
Ten sam wła¶ciciel, ale ja mam tzw. mieszane odczucia...
A wiecie , że Mirów zmieni oblicze jak Bobolice?
Poprawiałam już kilka razy i wchodz±c w edycje zdjęcia jest Polska a tu Polinezja ,więc zapraszam na Polinezje zawsze trochę egzotyki na Jurze mile widziane ; )
chyba ten chochlik zostanie juz :-))
nie wybrałam się, pomy¶lałam, że pojadę do Polinezji - na dodatek Francuskiej - a w międzyczasie zmieni się podpis i wyl±duję w Polsce...A tu niespodzianka i ci±gle Polinezja:)
No i jak dzi¶ w Polinezji? na chwilke wyjrzało słoneczko :-)
a ja mam nadzieję, że się nie zmieni, bo jutro bym tam skoczyła, a jak się zmieni to nici z Polinezji:(
ok czekam cierpliwie
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Zamek
POLSKA / Jura / Mirów
- Autor
- "> ( SO:3.95 | SW:3.42 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2012-01-06 20:23
- Data wykonania
- paĽdziernik 2010
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Trzeba będzie sprawdzić na własne oczy
Ja tez... jezeli jest to ratowanie zabytków to popieram ale komercja z hotelem to nie. Bobolice sa ładnie zrobione to trzeba przyznac
Ten sam wła¶ciciel, ale ja mam tzw. mieszane odczucia...
A wiecie , że Mirów zmieni oblicze jak Bobolice?
Poprawiałam już kilka razy i wchodz±c w edycje zdjęcia jest Polska a tu Polinezja ,więc zapraszam na Polinezje zawsze trochę egzotyki na Jurze mile widziane ; )
chyba ten chochlik zostanie juz :-))
nie wybrałam się, pomy¶lałam, że pojadę do Polinezji - na dodatek Francuskiej - a w międzyczasie zmieni się podpis i wyl±duję w Polsce...A tu niespodzianka i ci±gle Polinezja:)
No i jak dzi¶ w Polinezji? na chwilke wyjrzało słoneczko :-)
a ja mam nadzieję, że się nie zmieni, bo jutro bym tam skoczyła, a jak się zmieni to nici z Polinezji:(
ok czekam cierpliwie
Polecaj± to zdjęcie






























