Galeria zdjęć

Broulee

AUSTRALIA / NSW / Zatoka nad pacyfikiem

Zdjęcia: Zatoka nad pacyfikiem, NSW, Broulee, AUSTRALIA
odsłon: | poleca: osób | ocena techniczna: | ocen: | w schowku: osób
Data dodania
2012-01-07 01:58
Data wykonania
styczeń 2012

Opis zdjęcia

Komentarze do zdjęcia

Plytko, bo to jeszcze rzeczka przy oceanie i jest odplyw pewnie..ale mozna spacerowac po niej, woda cieplutka.

wygl±da że do¶ć płytko

A zacheca, to jedna z ladniejszych zatok.
No i nie ma tloku jak na europejskich plazach.

Zachęca do k±pieli :)



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z my¶l± o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwo¶ć dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczno¶ci - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szeroko¶ć/wysoko¶ć, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

GRENLANDIA / Nuuk / Nuuk

INDONEZJA / Bali / Tanah Lot

HISZPANIA / Wyspy Kanaryjskie / Teneryfa-Puerto de la Cruz

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl