Galeria zdjęć
Dzierzby afrykańskie
UGANDA / Queen Elizabeth / Park Narodowy
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.64 | SW:3.99 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2012-01-16 22:23
- Data wykonania
- luty 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Cudne ujęcie.
Kolejna ¶wietna fota:))
wachlarze... ¶liczne!
Brawo dla szybko¶ci migawki i oka. Piękne.
je¶li można tak okre¶lić, to - niesamowicie piękne :)
Seria ptaków jest super!!!
czyli złotego swiatał nic nie zast±pi. Mimo Twoich zastrzezeń zdjęcie bardzo fajne :)
W Afryce rano i wieczorem w czasie tzw.złotych godzin. W innych godzinach nie warto. To zdjęcie akurat zobiłem w południe, z jad±cego samochodu, ale do końca nie jestem z niego zadowolony. Za bardzo jest o¶wietlone z góry, a niedo¶wietlone z boku
Dzikuje za info. O jakiej porze dnia,; przy jakim nasłonecznieniou to robiłes? Moę popdpowiesz jak radzić sobie z silnym słoncem? Od niedawna mam sony alfa 55 i obkiektyw tej firmy . Uczę się i skutki s± różne :(
Canon 70-300mm L - doskonały do fotografii ludzi, małych obiektów statyczych. Ja kupiłem go z 1600 zł dwa lata temu. Można też Canonem 70-200 L 4,0 - za ok.2300 zł. Do obiektów w ruchu i oddalonych Canon 400 LIS 5,6 lub 300 LIS 4,0 - tylko te s± dwukrotnie droższe. Ale ja kupuję używane
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Dzierzby afrykańskie
UGANDA / Queen Elizabeth / Park Narodowy
- Autor
- "> ( SO:4.64 | SW:3.99 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2012-01-16 22:23
- Data wykonania
- luty 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Cudne ujęcie.
Kolejna ¶wietna fota:))
wachlarze... ¶liczne!
Brawo dla szybko¶ci migawki i oka. Piękne.
je¶li można tak okre¶lić, to - niesamowicie piękne :)
Seria ptaków jest super!!!
czyli złotego swiatał nic nie zast±pi. Mimo Twoich zastrzezeń zdjęcie bardzo fajne :)
W Afryce rano i wieczorem w czasie tzw.złotych godzin. W innych godzinach nie warto. To zdjęcie akurat zobiłem w południe, z jad±cego samochodu, ale do końca nie jestem z niego zadowolony. Za bardzo jest o¶wietlone z góry, a niedo¶wietlone z boku
Dzikuje za info. O jakiej porze dnia,; przy jakim nasłonecznieniou to robiłes? Moę popdpowiesz jak radzić sobie z silnym słoncem? Od niedawna mam sony alfa 55 i obkiektyw tej firmy . Uczę się i skutki s± różne :(
Canon 70-300mm L - doskonały do fotografii ludzi, małych obiektów statyczych. Ja kupiłem go z 1600 zł dwa lata temu. Można też Canonem 70-200 L 4,0 - za ok.2300 zł. Do obiektów w ruchu i oddalonych Canon 400 LIS 5,6 lub 300 LIS 4,0 - tylko te s± dwukrotnie droższe. Ale ja kupuję używane
Polecaj± to zdjęcie






























