Galeria zdjęć
Żółwia skała
MONGOLIA / UB / Park Narodowy w Terelj
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.90 | SW:4.61 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2012-02-22 09:17
- Data wykonania
- listopad 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Z ta skala to jest tak ze gdzie sie nie spojrzy to wszedzie sie widzi zolwie bo sie ich szuka ;-) szkoda tylko ze niektorzy ludzie przyjezdzaja do parku tylko po to by ta skale zobaczyc - a to miejsce ma o wiele wiecej do zaoferowania;-)
Z ta skala to jest tak ze gdzie sie nie spojrzy to wszedzie sie widzi zolwie bo sie ich szuka ;-) szkoda tylko ze niektorzy ludzie przyjezdzaja do parku tylko po to by ta skale zobaczyc - a to miejsce ma o wiele wiecej do zaoferowania;-)
bardzo charakterystyczna.
fajna skała i o¶wietlenie
no faktycznie, co¶ z tego gada ma w sobie:)
no faktycznie, co¶ z tego gada ma w sobie:)
U mnie 5
Ladnie, tez nie lubie ramek..zdjecie robi sie sztuczne.
Ciekawa formacja skalna. Ramka wg. mnie całkowicie nie potrzebna, ale to jest moje subiektywne zdania.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Żółwia skała
MONGOLIA / UB / Park Narodowy w Terelj
- Autor
- "> ( SO:4.90 | SW:4.61 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2012-02-22 09:17
- Data wykonania
- listopad 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Z ta skala to jest tak ze gdzie sie nie spojrzy to wszedzie sie widzi zolwie bo sie ich szuka ;-) szkoda tylko ze niektorzy ludzie przyjezdzaja do parku tylko po to by ta skale zobaczyc - a to miejsce ma o wiele wiecej do zaoferowania;-)
Z ta skala to jest tak ze gdzie sie nie spojrzy to wszedzie sie widzi zolwie bo sie ich szuka ;-) szkoda tylko ze niektorzy ludzie przyjezdzaja do parku tylko po to by ta skale zobaczyc - a to miejsce ma o wiele wiecej do zaoferowania;-)
bardzo charakterystyczna.
fajna skała i o¶wietlenie
no faktycznie, co¶ z tego gada ma w sobie:)
no faktycznie, co¶ z tego gada ma w sobie:)
U mnie 5
Ladnie, tez nie lubie ramek..zdjecie robi sie sztuczne.
Ciekawa formacja skalna. Ramka wg. mnie całkowicie nie potrzebna, ale to jest moje subiektywne zdania.
Polecaj± to zdjęcie






























