Galeria zdjęć

Most na Słudwi

POLSKA / łódzkie / ok. Maurzyc

Zdjęcia: ok. Maurzyc, łódzkie, Most na Słudwi, POLSKA
odsłon: 2210 | poleca: 10 osób | ocena techniczna: 4.85 | ocen: 7 | w schowku: 1 osób
Data dodania
2012-05-03 12:47
Data wykonania
sierpień 2011

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Zdjęcie artystyczne, podoba mi się, pozdrawiam :)

Udane zdjęcie....

Jestem związana uczuciowo z UNESCO, ponieważ zafundowała mi ta organizacja 3 lata zagranicznego stypendium! Wiem, że powinnam zainteresować się bardziej i stąd te moje uwagi tutaj :) Widzę zresztą, że inni wiedzą więcej o tej fundacji. Cóż - chyba niewdzięczna jestem ;)))) Ale nigdy nic nie wiadomo - chciałabym jakoś wspomóc (choćby moją pracą) tą organizację.

Moja uwaga o UNESCO nie była związana z katedrą, tylko z obiektami UNESCO (lista Światowego Dziedzictwa Kultury i Przyrody). Katedry UNESCO są chyba na wielu uniwersytetach w Polsce, bo UNESCO, jako agenda ONZ zajmuje się przede wszystkim wspieraniem nauk (to S z nazwy to od Science)

Taki kolor mostu widziałam i jak już pisałam - taki kolor nieba - również! Czy Wy nie czytacie dokładnie postów tutaj? Wszystko mi jedno czy autorka podkolorowała czy nie, ale jest to w naturze możliwe i żałujcie, jeśli nie widzieliście. Gorzej mi wyglądają te dziwne formacje chmur. No i oczywiście nie widziałam jeszcze niebieskiego cienia :)

Akras - czy widziałaś kiedyś takie niebo ? A czy niebieski cień też widziałaś ? Ten most ma kolor stalowo-szary i stoi przy DK nr 2 pomiędzy Łowiczem a Kutnem. PS do potęgi

sztuczne nasycenie niebieskim - autor w programie graficznych ,,chwycił'' za suwak odcienia niebieskiego i podciągnął go ku górze. Najlepiej widać to w niebieskim cieniu jaki rzuca przęsło tego mostu.

Czy to jest sztuczne nasycenie niebieskim? We Wrocku mamy cały Most Grunwaldzki pomalowany na właśnie taki kolor, a niebo jak najbardziej mogło przybrać taki kolor. Już nie raz widziałam i się zachwycałam :)

Zarówno mostek jak i jego ujęcie - super. Jednak to nasycenie niebieskim - nie dla mnie...

A CO TO MA DO RZECZY???
Popatrz sobie na dyskusje pod zdjęciami w przeszłości - z takich dyskusji wynikają znajomości i przyjaźnie. No, chyba, że ktoś się chce przy okazji pokłócić. Wybacz, ale w tej sytuacji nie masz racji i jakoś Twoje argumenty nie trafiają sedna. Zarzucasz mi pomyłkę, której nie było. Koniec rozmowy z mojej strony, bo nie mam zamiaru dalej jałowo dyskutować. Szkoda, że tak to się toczy.

Dodali do schowkaStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

CZARNOGÓRA / Park Narodowy Durmitor / szlak Crno Jezero - Zabljak

AZERBEJDżAN / Baku / Baszta Dziewicza

AZERBEJDżAN / Baku / Baku

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl