Galeria zdjęć
w drodze do domu
MYANMAR / Mandalay / Bagan
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.98 | SW:3.66 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2012-05-07 19:58
- Data wykonania
- grudzień 2009
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Zgadza się - niektóre. A to zasadnicza różnica. Fotodrab - jak sama zauważyła¶ - też miewa(-ł) "słabsze dni i nie wszystkie prace "trafiaj± w gust odbiorcy" :-)
Nie wiem czy te zdjęcia, które znalazłe¶ s± lepsze czy takie same jak Fotodraba, nie jestem fachowcem. Na przykład zdjęcia Arte zawsze mi się podobały, a Fotodrabowi absolutnie z jakich¶ przyczyn nie.
"Trochę" wyszukałem - tych "starszych". "Nowsze" pewnie znasz.
Twoje "jak zwykle" jest nieuprzejme co najmniej. To do czepienia się moich wypowiedzi. A teraz dalej: jasne, że wiele jest pięknych miejsc w Polsce do pokazania tutaj. Może wyszukasz takie zdjęcia z Polski, zamieszczone na Globie, które dorównuj± zdjęciom Fotodraba? Pytam zupełnie perfidnie :-)
Jak zwykle. Jest dużo pięknych zdjęć z Polski. Chyba znalezienie odpowiedniego miejsca nie rujnuje domowego budżetu?
Nie ja pokazuję metafizykę, więc nie ja "niektórzy". Nie wiem o czym piszesz?
Doprawdy? Jak pokazuj± niektórzy, można pojechać w Góry Stołowe i też strzelić fotę co najmniej miesi±ca. Ile kosztuje bilet z Wrocławia?
Talent metafizycznego postrzegania rzeczywisto¶ci oczywi¶cie też trzeba mieć. Ale wyszukiwanie takich miejsc i bycie tam, to już pieni±dze.
Może po prostu talent - tak się to chyba nazywa - nieprawdaż?
Trzeba mieć pieni±dze, żeby zrobić takie zdjęcie. Wyprawa plus sprzęt plus mnóstwo czasu na "medytację" kiedy zrobić takie zdjęcie. To nie jest tylko moje zdanie, ale przede wszystkim znajomych fotografów.
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
w drodze do domu
MYANMAR / Mandalay / Bagan
- Autor
- "> ( SO:4.98 | SW:3.66 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2012-05-07 19:58
- Data wykonania
- grudzień 2009
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Zgadza się - niektóre. A to zasadnicza różnica. Fotodrab - jak sama zauważyła¶ - też miewa(-ł) "słabsze dni i nie wszystkie prace "trafiaj± w gust odbiorcy" :-)
Nie wiem czy te zdjęcia, które znalazłe¶ s± lepsze czy takie same jak Fotodraba, nie jestem fachowcem. Na przykład zdjęcia Arte zawsze mi się podobały, a Fotodrabowi absolutnie z jakich¶ przyczyn nie.
"Trochę" wyszukałem - tych "starszych". "Nowsze" pewnie znasz.
Twoje "jak zwykle" jest nieuprzejme co najmniej. To do czepienia się moich wypowiedzi. A teraz dalej: jasne, że wiele jest pięknych miejsc w Polsce do pokazania tutaj. Może wyszukasz takie zdjęcia z Polski, zamieszczone na Globie, które dorównuj± zdjęciom Fotodraba? Pytam zupełnie perfidnie :-)
Jak zwykle. Jest dużo pięknych zdjęć z Polski. Chyba znalezienie odpowiedniego miejsca nie rujnuje domowego budżetu?
Nie ja pokazuję metafizykę, więc nie ja "niektórzy". Nie wiem o czym piszesz?
Doprawdy? Jak pokazuj± niektórzy, można pojechać w Góry Stołowe i też strzelić fotę co najmniej miesi±ca. Ile kosztuje bilet z Wrocławia?
Talent metafizycznego postrzegania rzeczywisto¶ci oczywi¶cie też trzeba mieć. Ale wyszukiwanie takich miejsc i bycie tam, to już pieni±dze.
Może po prostu talent - tak się to chyba nazywa - nieprawdaż?
Trzeba mieć pieni±dze, żeby zrobić takie zdjęcie. Wyprawa plus sprzęt plus mnóstwo czasu na "medytację" kiedy zrobić takie zdjęcie. To nie jest tylko moje zdanie, ale przede wszystkim znajomych fotografów.
Polecaj± to zdjęcie






























