Galeria zdjęć

w drodze do domu

MYANMAR / Mandalay / Bagan

Zdjęcia: Bagan, Mandalay, w drodze do domu, MYANMAR
odsłon: 1150 | poleca: 10 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 3 | w schowku: 1 osób
Data dodania
2012-05-07 19:58
Data wykonania
grudzień 2009

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Zgadza się - niektóre. A to zasadnicza różnica. Fotodrab - jak sama zauważyłaś - też miewa(-ł) "słabsze dni i nie wszystkie prace "trafiają w gust odbiorcy" :-)

Nie wiem czy te zdjęcia, które znalazłeś są lepsze czy takie same jak Fotodraba, nie jestem fachowcem. Na przykład zdjęcia Arte zawsze mi się podobały, a Fotodrabowi absolutnie z jakichś przyczyn nie.

"Trochę" wyszukałem - tych "starszych". "Nowsze" pewnie znasz.

Twoje "jak zwykle" jest nieuprzejme co najmniej. To do czepienia się moich wypowiedzi. A teraz dalej: jasne, że wiele jest pięknych miejsc w Polsce do pokazania tutaj. Może wyszukasz takie zdjęcia z Polski, zamieszczone na Globie, które dorównują zdjęciom Fotodraba? Pytam zupełnie perfidnie :-)

Jak zwykle. Jest dużo pięknych zdjęć z Polski. Chyba znalezienie odpowiedniego miejsca nie rujnuje domowego budżetu?

Nie ja pokazuję metafizykę, więc nie ja "niektórzy". Nie wiem o czym piszesz?

Doprawdy? Jak pokazują niektórzy, można pojechać w Góry Stołowe i też strzelić fotę co najmniej miesiąca. Ile kosztuje bilet z Wrocławia?

Talent metafizycznego postrzegania rzeczywistości oczywiście też trzeba mieć. Ale wyszukiwanie takich miejsc i bycie tam, to już pieniądze.

Może po prostu talent - tak się to chyba nazywa - nieprawdaż?

Trzeba mieć pieniądze, żeby zrobić takie zdjęcie. Wyprawa plus sprzęt plus mnóstwo czasu na "medytację" kiedy zrobić takie zdjęcie. To nie jest tylko moje zdanie, ale przede wszystkim znajomych fotografów.

Dodali do schowkaStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

GRECJA / Cyklady / Koufonissi

NIEMCY / Nadrenia Palatynat / Trewir

POLSKA / woj.podlaskie. / Dubicze Cerkiewne.

POLSKA / woj.podlaskie. / Trześcianka.

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2024 Globtroter.pl