Galeria zdjęć
RzeĽby ¶wi±tynne
INDONEZJA / Bali / Ubud - Małpi Las
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.96 | SW:5 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2012-05-18 09:21
- Data wykonania
- marzec 2012
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Bajer - czaderska fota!
Agnieszko, ¶więte słowa!
Omszało¶ć podkre¶la tajemniczy klimat tego miejsca. Gdyby rzeĽby były wypolerowane tak, że aż by się ¶wieciły, nie wygl±dało by to tak ciekawie. U nas podobnie było jeszcze kilka lat temu na starych cmentarzach.
Super ujęcie. Pięknie naturalnie. Zieleń dodaje tylko uroku. Tak± "naro¶l" spotyka się na rzeżbach również w innych krajach Azji, np. w Wietnamie, Laosie czy Indiach...
no i w końcu co kraj to obyczaj! u nas na przykład plucie na ulicy jest koszmarn± norm±, a s± kraje w których płaci się za co¶ takiego słone mandaty!
tak my¶lałam, że to w powodu klimatu. S± dzięki temu jeszcze piękniejsze. A u nas klimat inny to i na rzeĽbach nie ma porostów:)
Rzecz gustu , tylko dlaczego w Polsce wszystkie rzeĽby s± (pucowane) oczyszczane
Ta faktura zieleni to nie efekt zaniedbania, bo Balijczycy dbaj± o swoje ¶wi±tynie i swoich bogów codziennie. To efekt wilgotnego klimatu i pozwolenia naturze by robiła swoje. Moim zdaniem wygl±da to o wiele bardziej malowniczo niż rzeĽby gładziutkie i wymuskane. Bali to miejsce gdzie wci±ż istotne jest harmonijne wkomponowanie architektury w naturę.
Ta faktura zieleni to nic innego tylko efekt zaniedbania
:)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
RzeĽby ¶wi±tynne
INDONEZJA / Bali / Ubud - Małpi Las
- Autor
- "> ( SO:4.96 | SW:5 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2012-05-18 09:21
- Data wykonania
- marzec 2012
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Bajer - czaderska fota!
Agnieszko, ¶więte słowa!
Omszało¶ć podkre¶la tajemniczy klimat tego miejsca. Gdyby rzeĽby były wypolerowane tak, że aż by się ¶wieciły, nie wygl±dało by to tak ciekawie. U nas podobnie było jeszcze kilka lat temu na starych cmentarzach.
Super ujęcie. Pięknie naturalnie. Zieleń dodaje tylko uroku. Tak± "naro¶l" spotyka się na rzeżbach również w innych krajach Azji, np. w Wietnamie, Laosie czy Indiach...
no i w końcu co kraj to obyczaj! u nas na przykład plucie na ulicy jest koszmarn± norm±, a s± kraje w których płaci się za co¶ takiego słone mandaty!
tak my¶lałam, że to w powodu klimatu. S± dzięki temu jeszcze piękniejsze. A u nas klimat inny to i na rzeĽbach nie ma porostów:)
Rzecz gustu , tylko dlaczego w Polsce wszystkie rzeĽby s± (pucowane) oczyszczane
Ta faktura zieleni to nie efekt zaniedbania, bo Balijczycy dbaj± o swoje ¶wi±tynie i swoich bogów codziennie. To efekt wilgotnego klimatu i pozwolenia naturze by robiła swoje. Moim zdaniem wygl±da to o wiele bardziej malowniczo niż rzeĽby gładziutkie i wymuskane. Bali to miejsce gdzie wci±ż istotne jest harmonijne wkomponowanie architektury w naturę.
Ta faktura zieleni to nic innego tylko efekt zaniedbania
:)
Polecaj± to zdjęcie





























