Galeria zdjęć

St. Mary's Basilica, Krakow

POLSKA / Kraków / Kościół Mariacki

Zdjęcia: Kościół Mariacki, Kraków, St. Mary's Basilica, Krakow, POLSKA
odsłon: 11940 | poleca: 6 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 3 | w schowku: 2 osób
Data dodania
2012-06-06 08:26
Data wykonania
czerwiec 2012

Opis zdjęcia
Copyright by Dawid Martynowski

Komentarze do zdjęcia

Piękna i bogata architektura

I to ma być wyluzowanie panie dawidm? Nie wygląda na to. Zwłaszcza, że używasz wulgaryzmów. W zasadzie zakazanych na Globtroterze. Dla uspokojenia - nic nie knuję. Czasem tylko zwracam uwagę na możliwość oszustwa na Globie. I gdybyś panie dawidm odpowiedział mnie tak jak to zrobiłeś dla Ceza15ar, to zrozumiałabym. Ale, niestety, pozwoliłeś sobie kolejny już raz na zbluzganie mojej osoby. I tak jak napisałam pod moim zdjęciem - wykazujesz zupełny brak kultury, mimo całkiem (chyba, bo nie jestem fachowcem) niezłych zdjęć. No, ale na Globie nie o to do końca chodzi.

Nabijanie odsłon to nic prostszego jak na fotce zaczniesz klikać do póki nie wyskoczy fotka ile zdążysz kliknąć tyle masz odsłon ale chyba nie o to tu chodzi ale niektórzy walczą o jakieś śmieszne punkty. Tu trzeba swoim zdjęciem a zarazem miejscem kogoś zainteresować lub wskazać miejsce, które warto odwiedzić. Ja od dłuższego czasu nie komentuję i nie oceniam fotek zagranicznych jedynie fotki z naszej kochanej i pięknej Polski. Na przekór regulaminowi, że za fotki z Polski nie ma głupich punktów.

Generalnie było by to dziwne, ale często zdjęcia z Globa przypinam do Pinterest.com a że tam kilkumilionowa polulacja ogląda zdjęcia to "zaledwie 200 odsłon" juz nie robi na mnie wrażenia. :) Już nie chodzi o to, ale kolejne krytyczne zachowanie pani akras wymaga odpowiedniego komentarza :) Ja wyluzowany jestem, właśnie odebrałem swoja akredytację fotoreporterska i jadę oglądać mecz potem konfa miłe zajęcje ;) Miłego dnia.

Jeżeli jest wszystko Ok - to poco te nerwy, weszłam tuż po dodaniu przez Ciebie zdjęć ( pięknych, wzorcowych) i też zdziwiła mnie ilość wejść, bo nawet fizycznie było to niemożliwe, może jakis błąd techniczny - przyznaszchyba, że to dziwne, pozdrawiam i wyluzuj.

Daj sobie spokój i nie knuj, pogrążasz się całkowicie i nie życze sobie twoich komentarzy pod moimi zdjęciami jasne? Prowokatorka się znalazła która tylko krytykuje ocenia zachowania a nigdy zdjęcia.....Śmieszna

Po raz kolejny naruszyłeś regulamin Globtrotera i tym razem nie mam zamiaru tego zostawić. Nie potrafisz się wypowiedzieć kulturalnie? Widocznie niestety nie.

Widzę, żę Akras po raz kolejny żal ściska, więc tym razem powiem dosadnie, goń się ze swoimi urojonymi teoriami :D. Pinterest.com jak nie masz pojęcia to po raz kolejny się nie odzywaj, chyba że chcesz ponownie nabijać mi odsłon swoimi komentarzami. Co za babsko z Ciebie wredna i zawistna. Śmieszy mnie to.

A czy nikt nie zauwazył, że te zdjęcia są sztucznie "pogłosowane"? Mają wejścia na ponad 200, podczas gdy innych autorow, dodane o tym samym czasie okolo 30? Może nie ważne, a może nie.

cudowne wnętrze.

Dodali do schowkaStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

WłOCHY / Toskania / Pienza

MAURETANIA / Tagant / gdzieś w piaskach pustyni

HISZPANIA / Fuertaventura / Corralejo

HISZPANIA / Fuertaventura / Corralejo

HISZPANIA / Fuertaventura / Corralejo

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl