Galeria zdjęć

Małpy z Ubud 3

INDONEZJA / Bali / Ubud, Monkey Forrest

Zdjęcia: Ubud, Monkey Forrest, Bali, Małpy z Ubud 3, INDONEZJA
odsłon: 2797 | poleca: 4 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 3 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2012-06-18 18:44
Data wykonania
marzec 2012

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Świetna ostrość i piękny portret :)

Jak na razie - przesłodka!

Jaka bidulka... a jakie ma wielkie uszy!

W otoczeniu wielu hinduistycznych świątyń w Azji można spotkać stada na wpół oswojonych małp, które zawsze mogą tu liczyć na jakiś posiłek. Małpy z Małpiego Lasu w Ubud uchodzą za wyjątkowo kontaktowe, wręcz nachalne. Jedna z nich bez skrępowania zeszła z drzewa na barki mojego kolegi, porozglądała się spokojnie (kolega wysoki, więc dobry punkt obserwacyjny) i poszła dalej. Sytuacja nie była wcale wyjątkowa. Inna podeszła po poręczy do mężczyzny stojącego na mostku, odchyliła mu kieszeń w spodniach, zajrzała do środka i odeszła znudzona. Trzeba uważać na każdy przedmiot (okulary, aparat, itp.), bo pozostawiony może stać się łupem. W przewodnikach piszą, że małpy wymieniają potem towar na jedzenie – przy udziale strażników tutejszych świątyni, dla których ta spółka też się opłaca – za taką przysługę, nie wypada nie rzucić groszem.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / Rudawski Park Krajobrazowy / Leszczyniec

POLSKA / Rudawski Park Krajobrazowy / Leszczyniec

ARMENIA / Centralna Armenia / ok. Erywania

SZWECJA / Vastra Gotaland / Lysekil

KUBA / Zachód / Varadero

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl