Galeria zdjęć
¦ladami Draculi...
RUMUNIA / Transylwania / Shigishoara
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.65 | SW:4.24 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2012-06-21 11:01
- Data wykonania
- czerwiec 2012
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Nie przejmuj się :) - nic się nie stało, trochę się tylko zdziwiłam, bo rzadko grzebię przy zdjęciach, a szczególnie boję się przy kolorach. Dzięki Tobie miałam okazję porównać, jak wygl±dało to przed remontem i zgadzam się z Tob±, że kolory były fajniejsze :)
Przepraszam nie miałam złych intencji, ale to prawda, że pogoda albo pora dnia robi duż± rożnicę - ale obok kadru , jak już powiedział nie mozna być obojętnym i dlatego zapamiętalam tamto mysl±c, że warunki byly takie same.
owszem - dlatego spojrzałam na datę zrobienia zdjęcia :). Miasteczko ogólnie fajne, szczególnie boczne uliczki, choć wolałabym je sprzed remontu - też wolę cieplejsze i niezbyt ostre barwy...
A zauważyła¶, że i bruk poprawili ...
Zdjęcie o jakim mówisz zrobione było przed remontem (w 2008 r.), st±d też kolejna różnica w kolorach kamieniczek :)
to nocne zdjęcie, kolor nie jest podkręcany, ale jest trochę rozja¶nione, st±d ten kolor - na wyjeĽdzie nie miałam statywu, więc nie dało się robić na dłuższych czasach :)
Chyba tylko jasno¶ć dołożona, kolorki takie tam s±. Wygl±da na ujęcie wieczorne
Piękny kadr, ale trochę przesadzile¶ z kolorem - zdjęcie tego miejsca ( zrobione przez - paulę m)mam nawet w schowku, ale naturalne kolory s± ciepłe i lepiej wygl±daj±
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
¦ladami Draculi...
RUMUNIA / Transylwania / Shigishoara
- Autor
- "> ( SO:4.65 | SW:4.24 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2012-06-21 11:01
- Data wykonania
- czerwiec 2012
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Nie przejmuj się :) - nic się nie stało, trochę się tylko zdziwiłam, bo rzadko grzebię przy zdjęciach, a szczególnie boję się przy kolorach. Dzięki Tobie miałam okazję porównać, jak wygl±dało to przed remontem i zgadzam się z Tob±, że kolory były fajniejsze :)
Przepraszam nie miałam złych intencji, ale to prawda, że pogoda albo pora dnia robi duż± rożnicę - ale obok kadru , jak już powiedział nie mozna być obojętnym i dlatego zapamiętalam tamto mysl±c, że warunki byly takie same.
owszem - dlatego spojrzałam na datę zrobienia zdjęcia :). Miasteczko ogólnie fajne, szczególnie boczne uliczki, choć wolałabym je sprzed remontu - też wolę cieplejsze i niezbyt ostre barwy...
A zauważyła¶, że i bruk poprawili ...
Zdjęcie o jakim mówisz zrobione było przed remontem (w 2008 r.), st±d też kolejna różnica w kolorach kamieniczek :)
to nocne zdjęcie, kolor nie jest podkręcany, ale jest trochę rozja¶nione, st±d ten kolor - na wyjeĽdzie nie miałam statywu, więc nie dało się robić na dłuższych czasach :)
Chyba tylko jasno¶ć dołożona, kolorki takie tam s±. Wygl±da na ujęcie wieczorne
Piękny kadr, ale trochę przesadzile¶ z kolorem - zdjęcie tego miejsca ( zrobione przez - paulę m)mam nawet w schowku, ale naturalne kolory s± ciepłe i lepiej wygl±daj±
Polecaj± to zdjęcie






























