Galeria zdjęć

Kwiatuszek.....chyba ładny

POLSKA / Bieszczady / O¶rodek Caritas w Myczkowcach

Zdjęcia: O¶rodek Caritas w Myczkowcach, Bieszczady, Kwiatuszek.....chyba ładny, POLSKA
odsłon: | poleca: osób | ocena techniczna: | ocen: | w schowku: osób
Data dodania
2012-07-17 00:29
Data wykonania
sierpień 2011

Opis zdjęcia

Komentarze do zdjęcia

Kiedys mialam taki kwiat,ale meczennica sie meczyla i w koncu padla.

trylu57: sam widzisz, miałam rację:) Tym bardziej, że taki kwiatuszek ukazuje swoje piękno zaledwie przez dwa dni.

Ojczyzn± passiflory jest Brazylia,Argentyna i Meksyk.Dopiero w XVIII wieku sprowadzono j± do europy.

Mam takie same z Macedonii, (nawet wrzuciłem na Globa), mam wrażenie, że tam to ro¶nie naturalnie ...

¶liczny:)

piękny i egzotyczny.

u mnie na balkonie w zeszłym roku kwitł jak szalony, niestety, nie przetrwał zimy

¦liczny-mało spotykany.

Zobacz jak po Twoim komentarzu kwiatuszek nabrał kolorków i jest zadowolony.

Nie chyba ładny, tylko bardzo ładny:). Jak najbardziej godny pokazania!



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z my¶l± o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwo¶ć dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczno¶ci - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szeroko¶ć/wysoko¶ć, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE / dubaj / dubaj

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE / . / .

IRAN / Góry Elburs / Demawend

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE / dubaj / dubaj

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl