Galeria zdjęć
Czar Hornsundu
NORWEGIA / Spitsbergen / Hornsund
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.96 | SW:4.98 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2012-07-29 14:42
- Data wykonania
- czerwiec 2012
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
podziwiam ale wolę cieplejsze klimaty.
HURA! BIORĘ KOSTIUM KˇPIELOWY!!!
były dni ze termometr pokazywał 14C na plusie :)
No wła¶nie - czyli - optymalnie :)))
zim± w ciepłe miejsca, latem za¶ można w zimne:) A może tam być i 6 stopni!!! I tej wersji się trzymajmy:)))
Pabulum - pisałam długi list do Ciebie i mi go wcięło :((( Idę spać ze zniechęcenia, jutro napiszę od nowa. Dziękuję za odzew i informacje. Zero stopni to nie dramat - naprawdę dla widoków da się przeżyć :))) Pozdrawiam serdecznie.
no tak, nie brzmi to dramatycznie. My - je¶li się uda - to w lipcu chciałyby¶my:))) To temperatury takie same
Cały rejs z Tromso na Spitsbergen, bo tam kończyli¶my trwał 3 tygodnie. Najniższa temperatura wskazywana przez termometr to 0 C. Z odczuwalno¶ci± było gorzej, wiatr, deszcz to zmieniały. W fiordach wiatr spływaj±cy po o¶nieżonych zboczach gór i lodowcach był znacznie zimniejszy. Jednak nie było dramatu mimo że wachty przy sterze trwały po 4 godziny
Dzięki! Mamy z Akras ogromn± nadzieję też do tych 200 000 doł±czyć:))) Nie zimniej to znaczy ile stopni?
Dziękuje :)
Ku zachęcie powiem , ze na Spitsbergenie nie było zimniej niż w Tromso. Wielkim zdumieniem były dla mnie tłumy turystów. Szacuj± że do najdalej wysuniętego na północ- na zachodnim wybrzeżu - fiordzie dociera rocznie 200 000 turystów. Więc da się tam normalnie funkcjonować :)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Czar Hornsundu
NORWEGIA / Spitsbergen / Hornsund
- Autor
- "> ( SO:4.96 | SW:4.98 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2012-07-29 14:42
- Data wykonania
- czerwiec 2012
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
podziwiam ale wolę cieplejsze klimaty.
HURA! BIORĘ KOSTIUM KˇPIELOWY!!!
były dni ze termometr pokazywał 14C na plusie :)
No wła¶nie - czyli - optymalnie :)))
zim± w ciepłe miejsca, latem za¶ można w zimne:) A może tam być i 6 stopni!!! I tej wersji się trzymajmy:)))
Pabulum - pisałam długi list do Ciebie i mi go wcięło :((( Idę spać ze zniechęcenia, jutro napiszę od nowa. Dziękuję za odzew i informacje. Zero stopni to nie dramat - naprawdę dla widoków da się przeżyć :))) Pozdrawiam serdecznie.
no tak, nie brzmi to dramatycznie. My - je¶li się uda - to w lipcu chciałyby¶my:))) To temperatury takie same
Cały rejs z Tromso na Spitsbergen, bo tam kończyli¶my trwał 3 tygodnie. Najniższa temperatura wskazywana przez termometr to 0 C. Z odczuwalno¶ci± było gorzej, wiatr, deszcz to zmieniały. W fiordach wiatr spływaj±cy po o¶nieżonych zboczach gór i lodowcach był znacznie zimniejszy. Jednak nie było dramatu mimo że wachty przy sterze trwały po 4 godziny
Dzięki! Mamy z Akras ogromn± nadzieję też do tych 200 000 doł±czyć:))) Nie zimniej to znaczy ile stopni?
Dziękuje :)
Ku zachęcie powiem , ze na Spitsbergenie nie było zimniej niż w Tromso. Wielkim zdumieniem były dla mnie tłumy turystów. Szacuj± że do najdalej wysuniętego na północ- na zachodnim wybrzeżu - fiordzie dociera rocznie 200 000 turystów. Więc da się tam normalnie funkcjonować :)
Polecaj± to zdjęcie






























