Galeria zdjęć

Ta Prohm

KAMBODżA / Angkor Wat / Ta Prohm

Zdjęcia: Ta Prohm, Angkor Wat, Ta Prohm, KAMBODżA
odsłon: | poleca: osób | ocena techniczna: | ocen: | w schowku: osób
Data dodania
2012-07-30 18:29
Data wykonania
listopad 2011

Opis zdjęcia

Komentarze do zdjęcia

patrz±c czuje się potęgę natury, widać jak szybko dżungla wraca na swoje miejsce :)

okaz niesamowity

może w następnym roku się uda :)

też odkładałam ten wyjazd od lat, bo ci±gle uważałam, że to blisko i zd±żę, że najpierw powinnam pojechać tam gdzie dalej i trudniej, po z mijaj±cym czasem dalekie podróże będzie coraz trudniej realizować. Cieszę się, ze Sycylię, Kalabrię i Apulię nareszcie zobaczyłam- jest tam pięknie pod każdym względem ,złlaszcza wiosn±, sama to wiesz bo podróżowała¶ po Kalabrii w kwietniu. Nie odkładaj za daleko w czasie wyjazdu na Sycylię, bo jest w kiepskiej formie finansowej i nie będzie stać ich na renowację przepięknych zabytków. Pozdr.

to było jesieni±, wpadam zwykle na moment, ale widzę, że była¶ na Sycylii (jedno z moich marzeń). Nie muszę chyba pytać jak było, bo sadzę, że bosko :)

cieszę się,że zrealizowała¶ kolejn± swoja podróż. pozdrawiam.



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z my¶l± o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwo¶ć dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczno¶ci - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szeroko¶ć/wysoko¶ć, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

HISZPANIA / Wyspy Kanaryjskie / Teneryfa

HISZPANIA / Alicante / Alicante

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE / dubaj / dubaj

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE / . / .

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl