Galeria zdjęć
Irkuck
ROSJA / Obwód Irkucki / Irkuck
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.49 | SW:5 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2012-07-30 20:43
- Data wykonania
- lipiec 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
wiem niestety...
Cena butów to 10-15 ty¶.rubelków.......czyli 1000-1500zł.
tak my¶lałam...A takie buty s± super!!! Bardzo bym chciała takie mieć! Do¶ć oryginalnie bym wygl±dała na ulicach Warszawy:)))))))))))
No wła¶nie NIE.To podnoszenie gruntu drogi powoduje to,że przez okno widzisz tylko buty przechodniów.Zim± s± to piękne unty,wytrzymuj±ce temperatury poniżej -40.
wła¶nie na te okna zwróciłam uwagę. Rozumiem, ze to jest zamierzony efekt i tak dom jest zbudowany?
Stary Irkuck jest piękny.Ma swój charakter.Natomiast nowa zabudowa nie zrobiła na mnie wrażenia.
Przy tym domku też byłem.........okna poniżej drogi......jest tam takich wiele.
¶widermajery powoli znikaj±...Polityka władz Otwocka pod tym względem jest żadna i to jest skandal. Te w Irkucku w tamtym surowym klimacie maj± szanse przetrwać jeszcze jaki¶ czas. Piękny jest ten budynek.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Irkuck
ROSJA / Obwód Irkucki / Irkuck
- Autor
- "> ( SO:4.49 | SW:5 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2012-07-30 20:43
- Data wykonania
- lipiec 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
wiem niestety...
Cena butów to 10-15 ty¶.rubelków.......czyli 1000-1500zł.
tak my¶lałam...A takie buty s± super!!! Bardzo bym chciała takie mieć! Do¶ć oryginalnie bym wygl±dała na ulicach Warszawy:)))))))))))
No wła¶nie NIE.To podnoszenie gruntu drogi powoduje to,że przez okno widzisz tylko buty przechodniów.Zim± s± to piękne unty,wytrzymuj±ce temperatury poniżej -40.
wła¶nie na te okna zwróciłam uwagę. Rozumiem, ze to jest zamierzony efekt i tak dom jest zbudowany?
Stary Irkuck jest piękny.Ma swój charakter.Natomiast nowa zabudowa nie zrobiła na mnie wrażenia.
Przy tym domku też byłem.........okna poniżej drogi......jest tam takich wiele.
¶widermajery powoli znikaj±...Polityka władz Otwocka pod tym względem jest żadna i to jest skandal. Te w Irkucku w tamtym surowym klimacie maj± szanse przetrwać jeszcze jaki¶ czas. Piękny jest ten budynek.
Polecaj± to zdjęcie






























