Galeria zdjęć
12 (a w zasadzie 11) Apostołów
POLSKA / Województwo dolno¶l±skie / Chełmsko ¦l±skie
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.79 | SW:4.72 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2012-08-05 11:19
- Data wykonania
- maj 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Jarku, już obejrzałam, jest piękny i duży, dzięki za info.
M.in rokokowy pałac Potockich
Nie widziałam. Co jest tam ciekawego ?
Ano, co racja, to racja, a z naszego regionu widziała¶ Radzyń Podlaski ?
Jest wiele ciekawych miejsc i obiektów do zwiedzania, zależy czego turysta szuka i czym się interesuje.
Obiektywnie wydaje mi się, że Mazowsze jakby nieco mniej ciekawe od innych regionów, ale może to wynikać z tego że się tu mieszka
Pewnie, że warto, bo co zobaczysz to Twoje i jest o czym pogadać z ludĽmi. Ja dobrze nie znam mojego Mazowsza, ale nadrabiam zaległo¶ci i w każd± niedzielę gdzie¶ mnie gna :)
Sam nie znałem do zeszłego roku... A jak widzisz warto ...
Jarku, muszę się przyznać, że mało znam te tereny.
Na ¦l±sku (Dolnym) zdarzało się
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
12 (a w zasadzie 11) Apostołów
POLSKA / Województwo dolno¶l±skie / Chełmsko ¦l±skie
- Autor
- "> ( SO:4.79 | SW:4.72 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2012-08-05 11:19
- Data wykonania
- maj 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Jarku, już obejrzałam, jest piękny i duży, dzięki za info.
M.in rokokowy pałac Potockich
Nie widziałam. Co jest tam ciekawego ?
Ano, co racja, to racja, a z naszego regionu widziała¶ Radzyń Podlaski ?
Jest wiele ciekawych miejsc i obiektów do zwiedzania, zależy czego turysta szuka i czym się interesuje.
Obiektywnie wydaje mi się, że Mazowsze jakby nieco mniej ciekawe od innych regionów, ale może to wynikać z tego że się tu mieszka
Pewnie, że warto, bo co zobaczysz to Twoje i jest o czym pogadać z ludĽmi. Ja dobrze nie znam mojego Mazowsza, ale nadrabiam zaległo¶ci i w każd± niedzielę gdzie¶ mnie gna :)
Sam nie znałem do zeszłego roku... A jak widzisz warto ...
Jarku, muszę się przyznać, że mało znam te tereny.
Na ¦l±sku (Dolnym) zdarzało się
Polecaj± to zdjęcie






























