Galeria zdjęć
TYLKO GRILOWAĆ
SZWECJA / NORRBOTTEN -LAPONIA / ARVIDSJAUR
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.92 | SW:4.92 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2012-08-13 21:25
- Data wykonania
- sierpień 2012
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
W Szwecji nawet w parkach narodowych lub rezerwatach istniej± takie wła¶nie specjalnie wydzielone miejsca gdzie możemy rozpalić ognisko lub grilla.Akurat w tym miejscu nie było ale z reguły jest wybudowana mała chatka lub wiata wyposażona w ławę i siedziska.Obowi±zkowo znajduje się tam również por±bane drewno i czasami zapałki owinięte foli±.
Faktycznie, tylko chyba ogniska nie pozwalaj± rozpalić
Wła¶nie... Na biwaczek miejsce kapitalne :)
Jak również na biwak , piękny widok.
Ladne miejsce na piknik..
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
TYLKO GRILOWAĆ
SZWECJA / NORRBOTTEN -LAPONIA / ARVIDSJAUR
- Autor
- "> ( SO:4.92 | SW:4.92 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2012-08-13 21:25
- Data wykonania
- sierpień 2012
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
W Szwecji nawet w parkach narodowych lub rezerwatach istniej± takie wła¶nie specjalnie wydzielone miejsca gdzie możemy rozpalić ognisko lub grilla.Akurat w tym miejscu nie było ale z reguły jest wybudowana mała chatka lub wiata wyposażona w ławę i siedziska.Obowi±zkowo znajduje się tam również por±bane drewno i czasami zapałki owinięte foli±.
Faktycznie, tylko chyba ogniska nie pozwalaj± rozpalić
Wła¶nie... Na biwaczek miejsce kapitalne :)
Jak również na biwak , piękny widok.
Ladne miejsce na piknik..
Polecaj± to zdjęcie































