Galeria zdjęć

Punta Carena

WłOCHY / Kampania / Capri

Zdjęcia: Capri, Kampania, Punta Carena, WłOCHY
odsłon: 984 | poleca: 6 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 2 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2012-08-21 15:48
Data wykonania
maj 2010
Miejsce
Dodane do galerii
Italia

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Zapewniam Cię, że wciąż pięknie. Najmilej wspominam rejs wokół wyspy oraz cudne zapachy kwiatów i roślin na samej wyspie:)

Piękne miejsce, też tam byłem lecz 10 lat wcześniej. Słyszałem, że znaczną część lasów Capri strawił wielki pożar. Nie wiem jak teraz ta piękna wyspa wygląda, czy dalej przyciąga swym urokiem...

Wygląda jak namalowana :)

:)

Latarnia morska położona na południowo-zachodnim krańcu wyspy. Wysyła impulsy świetlne od 1867 roku. Emituje światło o okresie 3s i zasięgu 25 mil morskich. Jeśli chodzi o latarnie włoskie, to pod względem wielkości i mocy światła ustępuje tylko latarni w Genui.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / Podlasie / Waniewo

POLSKA / Podlasie / Waniewo

JORDANIA / Muhafaza Ma'an / Petra

JORDANIA / Morze Martwe / .

JORDANIA / Tafilah / Dana

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl