Galeria zdjęć

Klify w Dyrholaey

ISLANDIA / - / Dyrholaey

Zdjęcia: Dyrholaey, Klify w Dyrholaey, ISLANDIA
odsłon: 2100 | poleca: 8 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 5 | w schowku: 1 osób
Data dodania
2012-08-23 22:02
Data wykonania
sierpień 2012
Miejsce

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

KURDE - NIE IDZIE!!!

mówie wam, wiosna idzie, jak nic... :)))

Niteczko! Nawet nie wyobrażasz sobie jakie ciepło zapanowało w mym sercu, po przeczytanmiu Twoich pięknych słów:) Pozdrawiam.

no po prostu miód na mój (delikatnie mówiąc) późnomłodzieńczy wizerunek. Będę ten komentarz czytała codziennie rano!

W ten oto sposób doszliśmy do pełniego zrozumienia sprawy, z czego się cieszę. Z mojej strony dodam, że należą sięTobie wielkie słowa uznania i podzięki za wyrozumiałość dla mojej osoby, zaś sobie - uwagę, o należytą staranność w czytaniu ze zrozumieniem i nie czepiania się.
Mam nadzieję, że nie pójdziesz do kosmetyczki, by cokolwiek zmieniać trzeba byłoby w Twoim wizerunku - młodzieńczym na wskroś, dziewczęcym nawet. Skąd wiem? - zapytasz. Ano widzę a także czytam - z czego nietrudno jest wywnioskować:-) Miłego dnia:)

wiesz co, przeczytałam swój komentarz i fatyczmnie zabrzmiał trochę zjadliwie... A nie miał tak zabrzmieć:) Nie dałeś absolutnie niczego złego do zrozumienia! I ja się nie obraziłam. Ot, tak stuknęłam pewnie trochę bez zastanowienia. No i - hahaha - już dawno nikt mnie nie podciągnął pod DZIEWCZĘTA!!! Idę jutro do kosmetyczki:))))))

Ależ niteczko! Czy ja w jakiś sposób - pisząc, dałem do zrozumienia, że jest w tym coś złego? Wręcz przeciwnie! Kurczę! Czytam poraz wtóry - to, co napisałem i ....same fajne rzeczy widzę. Nam facetom Mazury zawsze kojarzą się z pięknem i tu niebagatelny udział mają ....w tym pięknie, obecne tam dziewczęta z Warszawy, o nieprzeciętnej urodzie, oczywiście. Warszawianki są piękne i na dowód tego stwierdzenia powiem, że na konkursach piękności dominują mazowszanki, szczególnie z Warszawy:) Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt!

a nawet gdyby tak było to jest coś w tym złego? My tam jeździmy rowerem skoro świt, łazimy na długie spacery, zresztą nie ma znaczenia jak ten czas nam mija. Zimą jeżdżę w dalekie kraje, podziwiam egzotyczne miejsca, latem zaś kocham Mazury. I nie chcę tego zmieniać.

Mazury! No jasne, bo gdzież by mogły warszawianki miło spędzać letni czas! Na dodatek okupując którąś z wysepek śniardwiańskich, a do tego bazować w pensjonacie na skraju puszczy piskiej w małej wiosce. Nie bez przyczyny piszę o takim scenariuszu, bo parę lat temu tak właśnie spędzałem czas, zachwycony tym, co zobaczyłem poraz pierwszy tam właśnie. Na wyspie Czarciej też dane mi było czas spędzić umykając przed burzą, do tamtejszej cichej zatoczki. Fajnie było. Rowerkiem ponoć do Czerska prowadzi piękna trasa rowerowa - tak słyszałem.

jakiz to wyraz, bo doczytać nie mogę!
a pierwszy tydzień sierpnia mam zarezerwowany na coroczne ploty z moimi przyjaciólkami na Mazurach. Za nic z tego nie zrezygnuję! Kombinuj dalej:) A rowerkiem - czemu nie!

Dodali do schowkaStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

BOśNIA i HERCEGOWINA / Kanton hercegowińsko-neretwiański / Mostar

BOśNIA i HERCEGOWINA / Kanton hercegowińsko-neretwiański / Mostar

BOśNIA i HERCEGOWINA / Kanton hercegowińsko-neretwiański / Mostar

POLSKA / x / x

SENEGAL / Południe Senegalu / Kolda

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl