Galeria zdjęć

W wieczornym ¶wietle

UKRAINA / Bukowina / Czerniowce

Zdjęcia: Czerniowce, Bukowina, W wieczornym ¶wietle, UKRAINA
odsłon: 3506 | poleca: 0 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 2 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2012-10-19 17:16
Data wykonania
wrzesień 2012

Opis zdjęcia
Plac przed teatrem

Komentarze do zdjęcia

Jest nastrojowo, piekne te budynki..

Tak oczywi¶cie, po lewej to Teatr im. Olgi Kobylańskiej. Ciekawy choć z innej już epoki jest wystaj±cy z prawej strony żółty gmach, obecnie nie prezentuj±cy się zbyt efektownie. Trwaj± w nim jednak prace, które być może przywróc± mu przedwojenny urok. Wznie¶li go Rumunii jako siedzibę władz w okresie międzywojennym. Jest w stylu konstruktywistycznym o ponoć bardzo nowatorskich rozwi±zaniach technicznych, jak na tamte lata.

po lewej to teatr?

Polecaj± to zdjęcie



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z my¶l± o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwo¶ć dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczno¶ci - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szeroko¶ć/wysoko¶ć, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

ARMENIA / Erywań / Ararat

WłOCHY / Zatoka Neapolitańska / Neapol

WłOCHY / Wybrzeże Amalfitańskie / Widok ze ¶cieżki z Amalfi

ARMENIA / Erywań / Ararat

ARMENIA / Erywań / Ararat

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl