Galeria zdjęć

w dalekim tle -centrum miasta

POLSKA / zachodniopomorskie / Szczecin - Zdroje

Zdjęcia: Szczecin - Zdroje, zachodniopomorskie, w dalekim tle -centrum miasta, POLSKA
odsłon: 1133 | poleca: 1 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2012-11-06 11:06
Data wykonania
marzec 2011

Opis zdjęcia
widok z platformy widokowej w pobliżu Jeziora Szmaragdowego

Komentarze do zdjęcia

Tiaaa, czasem, choć już rzadko popatruję na Globa..... Żenada w przeważającej części. Przede wszystkim te spadające, agresywne reklamy, które zasłaniają cały widok na stronę. Wiele razy tu walczyliśmy o to, żeby ich nie było. I ich nie było...wtedy. Po drugie to mnóstwo kiepskich zdjęć, które się tutaj pojawiają. Kiepskich technicznie jak to powyżej, ale też tematycznie - jak można spamować od miesięcy (dosłownie) kaplicami i kościołami? Z zewnątrz i z wewnątrz? Korzystając pewnie z archiwum do pracy doktorskiej i nie mając na uwadze innej tematyki Globa. Ale za to mając na uwadze własne korzyści na Globie? Tak, piszę o Longin numer jakiś tam. Kiedyś było fotospamowanie o Tatrach....w wydaniu innych użytkowników.
No, a działalność Leoleo? To co chwilę wstawiane foto swojej twarzy, spoza której nic innego nie widać? Tematyka globtroterska - zaiste.
Gdzie działalność administracji? Chyba przydały by się porządki? Ale chyba też wygodnie jest z komentami prywatnymi popleczników (bez wymieniania nicków)?

Pani/Panu dziękujemy! To nie jest rubryka "praca"

Witam! Prowadzę od 2 lat korepetycje)
Oczekiwaniom uczniów wychodzi naprzeciw także native speaker, bowiem lekcje ukrainskiego na skype jak również dopasować według indywidualnych preferencji język ukraiński emitowanych standardowo w języku polskim. By zapoznać się z ofertą wydawnictw językowych warto odwiedzić internetowe księgarnie językowe http://preply.com/pl/ukraiński-przez-skype , w których skupionych jest wiele pozycji odnoszących się do rozmaitych języka ukraińskiego i różnych aspektów nauczania w domu. W nauka języków przydatnym narzędziem jest komputer.Nikt z nas nie chce uczyć się z książką w ręku, stąd też opracowano metodę nauki „przy okazji”, poprzez doświadczenie, która doskonale sprawdza się w przyswajaniu języka.

Nie tylko Szczecin ma piękną panorame, Polska jest ogólnie bogata krajobrazowo tylko my nie umiemy docenić co mamy )))) Czy będzie to na skype, czy lekcje z lektorem face to face, czy jeszcze coś innego, to zależy tylko od ciebie, od twojej osobowości i podejścia do nauki. Dzięki rozmowom poprzez skypa, poznajesz język nauka języka ukraińskiego Szczecin za darmo od najbardziej praktycznej strony. Ich http://www.sic-egazeta.amu.edu.pl/index.php?t=2737 skuteczność potwierdzają nie tylko liczne referencje, ale przede wszystkim - Wasze zadowolenie z nauki języka ukraińskiego i osiągnięte dzięki niej cele w biznesie i życiu codziennym.

piękna panorama)))))

Miałem problemy z studiowaniem języka ukraińskiego, zawsze brakowało praktyki. I pewnego razu znalazłam Preply.
http://www.sic-egazeta.amu.edu.pl/index.php?t=2737
Ogromny wybór, możliwość korepetycji z języka ukraińskiego online z nośnikami mowy "native speaker". Zajęcia są na Skypa, jest to bardzo wygodnie i korzystnie. W Preply bywają różne rabaty, można otrzymać lekcje nawet za darmo!
Również ogromny i najszerszy wybór korepetycji dla dzieci i firm.
Indywidualne podejście.
Wykwalifikowani wykładowcy w Szczecinie!!
nauka przez Skype jest bardzo efektywna i intensywna !
Rezultat nie zmusi czekać!
Polecam bardzo !

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

WĘGRY / Zakole Dunaju. / Wyszehrad

POLSKA / Woj. Swiętokrzyskie / Ujazd

RUMUNIA / karpaty / Vf taoca

WĘGRY / mehtelek / mehtelek

WĘGRY / Region Środkowego Zadunaju / Szekesfehervar

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl