Galeria zdjęć
Thingvellir
ISLANDIA / Południowo-zachodznia Islandia / Thingvellir
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.97 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2012-11-10 22:37
- Data wykonania
- sierpień 2012
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
no to wiadomo¶ć wysłałam!
czekam na wiadomo¶ć, tak jak napisałam " stanę na uszach" tak się cieszę. na spotkanie...
dokładnie tak!
Lenko - wspaniale!!!! Ale się cieszę :))) Szwejka zwykle załatwia Anitka (Nitkaska). Wszystko Ci powiemy - przechodzimy na poziom prva :)))
Dziewczyny, stanę na uszach żeby spotkać się z Wami w Warszawie, dla mnie meta to nie problem - zawsze j± znajdę i je¶li tylko moje" szanowne" zdrówko nie stanie okoniem to będę U Szwejka...o której i dokładnie kiedy?
tak będzie:)))
Wstaniesz, wstaniesz! Już ja Cię szturchnę :) A wy¶pimy się w przelocie do Indii :)
ok godziny 19 dodam! I zastanawiam się jak ja w czwartek po tym spotkaniu wstanę do szkoły na 7 rano:)))
Lena, no szkoda, że się nie możemy spotkać w realu. Nie masz jakiej¶ "mety" w Wa-wie? Brdę przed wyjazdem do Indii 23 stycznia. Planujemy małe spotkanie globowiczów w knajpce U Szwejka.
:( niestety, jako¶ Islandia nie może się mnie doczekać...Za to Akras widziała podwójnie - za siebie i za mnie:))) Za to za półtora miesi±ca czekaj± na nas Indie z Nepalem i plany wielkie odno¶nie kolejnych wyjazdów!
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Thingvellir
ISLANDIA / Południowo-zachodznia Islandia / Thingvellir
- Autor
- "> ( SO:4.97 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2012-11-10 22:37
- Data wykonania
- sierpień 2012
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
no to wiadomo¶ć wysłałam!
czekam na wiadomo¶ć, tak jak napisałam " stanę na uszach" tak się cieszę. na spotkanie...
dokładnie tak!
Lenko - wspaniale!!!! Ale się cieszę :))) Szwejka zwykle załatwia Anitka (Nitkaska). Wszystko Ci powiemy - przechodzimy na poziom prva :)))
Dziewczyny, stanę na uszach żeby spotkać się z Wami w Warszawie, dla mnie meta to nie problem - zawsze j± znajdę i je¶li tylko moje" szanowne" zdrówko nie stanie okoniem to będę U Szwejka...o której i dokładnie kiedy?
tak będzie:)))
Wstaniesz, wstaniesz! Już ja Cię szturchnę :) A wy¶pimy się w przelocie do Indii :)
ok godziny 19 dodam! I zastanawiam się jak ja w czwartek po tym spotkaniu wstanę do szkoły na 7 rano:)))
Lena, no szkoda, że się nie możemy spotkać w realu. Nie masz jakiej¶ "mety" w Wa-wie? Brdę przed wyjazdem do Indii 23 stycznia. Planujemy małe spotkanie globowiczów w knajpce U Szwejka.
:( niestety, jako¶ Islandia nie może się mnie doczekać...Za to Akras widziała podwójnie - za siebie i za mnie:))) Za to za półtora miesi±ca czekaj± na nas Indie z Nepalem i plany wielkie odno¶nie kolejnych wyjazdów!
Polecaj± to zdjęcie






























