Galeria zdjęć
Twierdza 1
MAROKO / Okolice Ouarzazate / Ait Bin Haddou
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.96 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2012-11-23 10:24
- Data wykonania
- listopad 2012
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
ja nie jestem znawc±... mnie ten kadr się bardzo podoba, szczególnie jego kolorystyka
Dla mnie komentarz o cia¶niejszym kadrze jest cenny, bo to konkretna, merytoryczna informacja.
May pewien problem ze zrozumieniem sie . Ja pisze na temat, czyli o fotografiach, Ty o userach, czyli jakby nie na temat. Poza tym ktorej czesci zdania o tym, ze wielu userow prosilo mnie o opninie nie rozumiesz? Czy Twoim zdaniem robie cos nierzetelnie?, nieuczciwie? moze nieregulaminowo?
Fotodrabie, nigdy nie pozwoliłabym sobie nikogo tu pouczać!!! Jak dot±d to Ty pouczasz..wszystkich...przyznawszy sobie do tego prawo na niewiadomej dla mnie podstawie, nie wiedziałam ,że jakie¶ gremium Cię do tego upoważniło ;-) Rozumiem,że jeste¶ tu jaki¶ guru. Wybacz nie wiedziałam....;-) , ;-) nie przedstawiłe¶ się. Pozdrawiam i nie b±dż taki poważny!!!
Anowi - czy jest to az tak trudne do zrozumienia, ze czesc userow oczekuje rzetelnych i prawdziwych opinii? Inna czesc specjalnie mnie o to prosila. czy moglabys sie jakos powstrzymac i ograniczyc do komentarzy zdjec, w miejsce komentowania userow, zwlaszcza jesli robia wlasciwa rzecz. Prosze oducz sie pouczania! Komentujemy tu foty i po to nawet jest tu rowniez ocena techniczna.
Ależ Ty marudzisz fotodrabie!!!!! Rewelacyjna panorama!!!!
Mysle, ze troche ciasniejszy kadr niezle by tu pracowal.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Twierdza 1
MAROKO / Okolice Ouarzazate / Ait Bin Haddou
- Autor
- "> ( SO:4.96 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2012-11-23 10:24
- Data wykonania
- listopad 2012
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
ja nie jestem znawc±... mnie ten kadr się bardzo podoba, szczególnie jego kolorystyka
Dla mnie komentarz o cia¶niejszym kadrze jest cenny, bo to konkretna, merytoryczna informacja.
May pewien problem ze zrozumieniem sie . Ja pisze na temat, czyli o fotografiach, Ty o userach, czyli jakby nie na temat. Poza tym ktorej czesci zdania o tym, ze wielu userow prosilo mnie o opninie nie rozumiesz? Czy Twoim zdaniem robie cos nierzetelnie?, nieuczciwie? moze nieregulaminowo?
Fotodrabie, nigdy nie pozwoliłabym sobie nikogo tu pouczać!!! Jak dot±d to Ty pouczasz..wszystkich...przyznawszy sobie do tego prawo na niewiadomej dla mnie podstawie, nie wiedziałam ,że jakie¶ gremium Cię do tego upoważniło ;-) Rozumiem,że jeste¶ tu jaki¶ guru. Wybacz nie wiedziałam....;-) , ;-) nie przedstawiłe¶ się. Pozdrawiam i nie b±dż taki poważny!!!
Anowi - czy jest to az tak trudne do zrozumienia, ze czesc userow oczekuje rzetelnych i prawdziwych opinii? Inna czesc specjalnie mnie o to prosila. czy moglabys sie jakos powstrzymac i ograniczyc do komentarzy zdjec, w miejsce komentowania userow, zwlaszcza jesli robia wlasciwa rzecz. Prosze oducz sie pouczania! Komentujemy tu foty i po to nawet jest tu rowniez ocena techniczna.
Ależ Ty marudzisz fotodrabie!!!!! Rewelacyjna panorama!!!!
Mysle, ze troche ciasniejszy kadr niezle by tu pracowal.
Polecaj± to zdjęcie






























