Galeria zdjęć
Wioska w górach
MADAGASKAR / Fianarantsoa / Góry Andringitra
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.36 | SW:3.5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2007-06-22 22:32
- Data wykonania
- czerwiec 2005
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Pozdrowienia dla czarownicy.kazdy wie o kogo chodzi
ladne. dobry kadr
Niesamowite kolory - zdjęcie ¶wietne...gratuluję !
Pięknie...takie "jałowe" góry maj± co¶ w sobie. Perspektywa tego zdjęcia jest urzekaj±ca..
bardzo dobrzr uchwiciłe¶ tu przestrzeń gór . Napewno pomogło to że góry nie s± zalesione. Bardzo dobrze widać cieki i grzbiety .
Piękne kolory i piękne góry ... wspaniały krajobraz :-) Chciałbym to kiedy¶ zobaczyć na własne oczy ... PS: Wyginam ¶miało ciało :-)))
trzymam kciuki! też nabrałem ochoty na tę wyspę (szczególnie od kiedy król Julian po obejrzeniu "Madagaskaru" stał się moim idolem :))
Nie, to zdjęcie zrobiłem w ¶rodku dnia, a;e te góry naprawdę s± w takim kolorze rudo-pomarańczowym. Madagaskar jest niesamowicie zróżnicowany krajobrazowo i w dodatku to chyba najbardziej "kolorowy" kraj jaki znam... Może uda mi się tam kiedy¶ wrócić...
kolor naprawdę wyj±tkowy- to zasługa jakiego¶ szczególnego ¶wiatła- to nie jest chyba zachód słońca?
Bardzo malownicze,podoba mi się:)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Wioska w górach
MADAGASKAR / Fianarantsoa / Góry Andringitra
- Autor
- "> ( SO:4.36 | SW:3.5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2007-06-22 22:32
- Data wykonania
- czerwiec 2005
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Pozdrowienia dla czarownicy.kazdy wie o kogo chodzi
ladne. dobry kadr
Niesamowite kolory - zdjęcie ¶wietne...gratuluję !
Pięknie...takie "jałowe" góry maj± co¶ w sobie. Perspektywa tego zdjęcia jest urzekaj±ca..
bardzo dobrzr uchwiciłe¶ tu przestrzeń gór . Napewno pomogło to że góry nie s± zalesione. Bardzo dobrze widać cieki i grzbiety .
Piękne kolory i piękne góry ... wspaniały krajobraz :-) Chciałbym to kiedy¶ zobaczyć na własne oczy ... PS: Wyginam ¶miało ciało :-)))
trzymam kciuki! też nabrałem ochoty na tę wyspę (szczególnie od kiedy król Julian po obejrzeniu "Madagaskaru" stał się moim idolem :))
Nie, to zdjęcie zrobiłem w ¶rodku dnia, a;e te góry naprawdę s± w takim kolorze rudo-pomarańczowym. Madagaskar jest niesamowicie zróżnicowany krajobrazowo i w dodatku to chyba najbardziej "kolorowy" kraj jaki znam... Może uda mi się tam kiedy¶ wrócić...
kolor naprawdę wyj±tkowy- to zasługa jakiego¶ szczególnego ¶wiatła- to nie jest chyba zachód słońca?
Bardzo malownicze,podoba mi się:)
Polecaj± to zdjęcie






























