Galeria zdjęć

MGLISTY PORANEK_1

NORWEGIA / Sirdal / Langavatn

Zdjęcia: Langavatn, Sirdal, MGLISTY PORANEK_1, NORWEGIA
odsłon: 1917 | poleca: 5 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 4 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2012-12-07 21:25
Data wykonania
lipiec 2011

Opis zdjęcia
To miejsce znalazłem przypadkiem, tego dnia gęsta mgła uniemożliwiła wędrówkę na Kjerag.
Foto-informacje:Poranek na jeziorami położonymi 1000 m. nad Lysefjordem nieopodal Lysebotn

Komentarze do zdjęcia

Piękna seria :)

podoba mi się :)

Ewador zapisany na mojej liście na dość odległej pozycji niestety więc z radością będę podziwiać Twoje zdjęcia! Zrewanżuję się Indiami i Neppalem:) Tobie też udanej wyprawy i równie wspaniałych co dotychczas zdjęć:) Pozdrawiam również!

No to wszystko jakby podobnie, ja za półtora miesiąca też tylko kierunek odwrotny - Ekwador.
Pozdrowienia dla Nitkaski i udanej podróży.

Tak, w przyszłym roku pierwszy raz już teraz wiem, że mam zajęty cały urlop. Zwykle coś "kombinowałam" na ostatnią chwilę prawie.
Ale od roku ciągnie mnie w północne krainy.
Wyjątkiem są Indie, do których za półtora miesiąca lecę z Nitkaską. No i widzisz dlaczego nie mam czasu na te Włochy w przyszłym roku.

Ja 29-IV do 06 lipca domek w Eidfjord niedaleko Bergen ale to tylko baza, jadę samochodem i też zwiedzam okolice w promieniu kilkudziesięciu kilometrów a głównie wędruję szlakami. Mam już wstępny plan. Tylko czasu trochę krótko. Zazdroszczę Ci trzech tygodni

W lipcu przez 3 tygodnie mamy zamiar objechać całą Norwegię. 5 lipca będziemy parę godzin w Bergen i okolicach. Ja jak zwiedzam, to włóczę się intensywnie. Być może kiedyś przerzucę się na bardziej stacjonarny wypoczynek.

Akras w jaki rejon się wybierasz. Ja też za parę miesięcy do Eidfjord już mam wykupiony domek

Też mi się podoba :) Tym bardziej, że jak dobrze pójdzie, za parę miesięcy wybieram się do Norwegii :)

to zdjęcie podoba mi się bardzo! A ten ślad tęczy jest kapitalny!



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

WłOCHY / Wybrzeże Amalfitańskie / Widok ze ścieżki z Amalfi

ARMENIA / Erywań / Ararat

ARMENIA / Erywań / Ararat

WłOCHY / Wybrzeże Amalfitańskie / Widok ze ścieżki z Amalfi

ARMENIA / Aragacotn / Aragac

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl