Galeria zdjęć
Chłopcy i termitiera
ZAMBIA / SE Zambia / Nyimba
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.36 | SW:3.5 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2007-06-24 19:01
- Data wykonania
- paĽdziernik 2006
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
mali zambijscy wandale...ale w dobrej wierze działali:)
spoko, nie jestem aż tak bardzo przewrażliwiony (jak niektórzy tu s±dz±) żeby brać tego typu komentarze do siebie... :o))
Oczywi¶cie mój poniższy komentarz dotyczy tego co dzieje się na zdjęciu, a nie jego autora :-)
jak widać głupota wszędzie taka sama
Ale sk±d, sami przyszli.... :o) Tak naprawdę to zainteresowali¶my się termitier±, a oni jak to zobaczyli to przyszli i nam j± rozwalili, tzn. odłupali kawałek od góry, co tu widać, tzn. tak z życzliwo¶ci żeby¶my mogli zajrzeć do ¶rodka, a nam przecież nie chodziło o to, żeby demolować termitierę... :o))
Kazałe¶ im pozować, sorry, poprosiłe¶ o to? :)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Chłopcy i termitiera
ZAMBIA / SE Zambia / Nyimba
- Autor
- "> ( SO:4.36 | SW:3.5 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2007-06-24 19:01
- Data wykonania
- paĽdziernik 2006
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
mali zambijscy wandale...ale w dobrej wierze działali:)
spoko, nie jestem aż tak bardzo przewrażliwiony (jak niektórzy tu s±dz±) żeby brać tego typu komentarze do siebie... :o))
Oczywi¶cie mój poniższy komentarz dotyczy tego co dzieje się na zdjęciu, a nie jego autora :-)
jak widać głupota wszędzie taka sama
Ale sk±d, sami przyszli.... :o) Tak naprawdę to zainteresowali¶my się termitier±, a oni jak to zobaczyli to przyszli i nam j± rozwalili, tzn. odłupali kawałek od góry, co tu widać, tzn. tak z życzliwo¶ci żeby¶my mogli zajrzeć do ¶rodka, a nam przecież nie chodziło o to, żeby demolować termitierę... :o))
Kazałe¶ im pozować, sorry, poprosiłe¶ o to? :)
Polecaj± to zdjęcie






























