Galeria zdjęć
Po małżeńskiej kłótni... ;o)
TANZANIA / północna Tanzania / P.N. Lake Manyara
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.36 | SW:3.5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2007-06-24 19:13
- Data wykonania
- paĽdziernik 2006
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Piękne zdjęcie
i kolejne dobre zdjęcie
dla mnie na 5+
Piękne :)
"babę zesłał Bóg - raz Mu wyszedł taki cud ..." ;-))
Wiem, że w tej sytuacji moja ocena jest subiektywna. Małem dać 3, ale ze strachu przed lustracj± dałem 4. Sam mam kilka zdjęć z dwoma żyrafami, także w trakcie amorów. Nawet sobie nie wyobrażacie jakiego długiego ma pan żyraf.
Fajne zdj±tko, ale przede wszystkim gratuluję tytułu :-) No jasne, że wina faceta, my płeć brzydka zawsze winni jeste¶my :P
no co wy, widac że wina faceta, zawsze jest ich wina :)
a może kobieta nadinterpretowała? one tak maj±....
samo życie... ;o)))
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Po małżeńskiej kłótni... ;o)
TANZANIA / północna Tanzania / P.N. Lake Manyara
- Autor
- "> ( SO:4.36 | SW:3.5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2007-06-24 19:13
- Data wykonania
- paĽdziernik 2006
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Piękne zdjęcie
i kolejne dobre zdjęcie
dla mnie na 5+
Piękne :)
"babę zesłał Bóg - raz Mu wyszedł taki cud ..." ;-))
Wiem, że w tej sytuacji moja ocena jest subiektywna. Małem dać 3, ale ze strachu przed lustracj± dałem 4. Sam mam kilka zdjęć z dwoma żyrafami, także w trakcie amorów. Nawet sobie nie wyobrażacie jakiego długiego ma pan żyraf.
Fajne zdj±tko, ale przede wszystkim gratuluję tytułu :-) No jasne, że wina faceta, my płeć brzydka zawsze winni jeste¶my :P
no co wy, widac że wina faceta, zawsze jest ich wina :)
a może kobieta nadinterpretowała? one tak maj±....
samo życie... ;o)))
Polecaj± to zdjęcie






























