Galeria zdjęć
Deepforest ;-) mówisz - masz
CHINY / brak / Xian
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.07 | SW:5 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2007-06-24 21:11
- Data wykonania
- wrzesień 2006
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
ciezko jest zrobic dobre zdjecie rzezbom.....a tu jest nie zle....
Tak Kasiu, mam na imię Maciej :-))) Dzięki za fotki z Longmen - miejsce robi niesamowite wrażenie :-)
Maćko (w sumie to nie wiem czy tak masz na imię?) je¶li podoba Ci się terakota to powinny podobać Ci się również Groty Longmen ... na mnie zrobiły chyba większe wrażenie niż armia ... może dlatego, że zupełnie nie spodziewałam się że s± taaakie wielkie ... doł±czę kilka fotek ;-)
Nie tylko Ty Deepforest ! P-I-Ę-Ć :-))) PS: Masz może więcej zdjęć z Xian ?!
Dzięki, na to czekałem... :o)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Deepforest ;-) mówisz - masz
CHINY / brak / Xian
- Autor
- "> ( SO:4.07 | SW:5 )
- Typ
- Portret
- Data dodania
- 2007-06-24 21:11
- Data wykonania
- wrzesień 2006
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
ciezko jest zrobic dobre zdjecie rzezbom.....a tu jest nie zle....
Tak Kasiu, mam na imię Maciej :-))) Dzięki za fotki z Longmen - miejsce robi niesamowite wrażenie :-)
Maćko (w sumie to nie wiem czy tak masz na imię?) je¶li podoba Ci się terakota to powinny podobać Ci się również Groty Longmen ... na mnie zrobiły chyba większe wrażenie niż armia ... może dlatego, że zupełnie nie spodziewałam się że s± taaakie wielkie ... doł±czę kilka fotek ;-)
Nie tylko Ty Deepforest ! P-I-Ę-Ć :-))) PS: Masz może więcej zdjęć z Xian ?!
Dzięki, na to czekałem... :o)
Polecaj± to zdjęcie






























