Galeria zdjęć
konkurs
NEPAL / okolice jeziora Tilicho / zej¶cie do Base Camp
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.81 | SW:4.95 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2013-01-08 19:02
- Data wykonania
- listopad 2012
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
ile miejsca do dreptania aż miło :)) ¶wietnie rysuje się linia ¶niegu
piękne jak zawsze.....
@Akras, tak to z listopada raptem sprzed 1,5 miesi±ca, jak kto¶ się stara to się sturla ;)
super
ten co zapomniał butów ? :)
Taak, mnie tez w Laponii podejrzewałe¶ o Lopezostwo ;) ale niestety - nie da się. Lepiej focić niż biegać :) Jadu - zdjęcie jak zwykle piękne. To z Twoich organizowanych wypraw? Duża jest szansa sturlać się w przepa¶ć?
Aha ... :)
ten co zapomniał butów ? :)
Jakby¶ się pospieszył ... (przypomniał mi się kawał o Szybkim Lopezie...)
no nieee jakbym to był ja to bym wrzucił nie swoje zdjęcie i by była jaka¶ tam afera czy co¶ :P,
ja focę ;)
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
konkurs
NEPAL / okolice jeziora Tilicho / zej¶cie do Base Camp
- Autor
- "> ( SO:4.81 | SW:4.95 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2013-01-08 19:02
- Data wykonania
- listopad 2012
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
ile miejsca do dreptania aż miło :)) ¶wietnie rysuje się linia ¶niegu
piękne jak zawsze.....
@Akras, tak to z listopada raptem sprzed 1,5 miesi±ca, jak kto¶ się stara to się sturla ;)
super
ten co zapomniał butów ? :)
Taak, mnie tez w Laponii podejrzewałe¶ o Lopezostwo ;) ale niestety - nie da się. Lepiej focić niż biegać :) Jadu - zdjęcie jak zwykle piękne. To z Twoich organizowanych wypraw? Duża jest szansa sturlać się w przepa¶ć?
Aha ... :)
ten co zapomniał butów ? :)
Jakby¶ się pospieszył ... (przypomniał mi się kawał o Szybkim Lopezie...)
no nieee jakbym to był ja to bym wrzucił nie swoje zdjęcie i by była jaka¶ tam afera czy co¶ :P,
ja focę ;)
Polecaj± to zdjęcie






























