Galeria zdjęć

Czarna Madonna

INDONEZJA / -Lombok / Makassar

Zdjęcia: Makassar, -Lombok , Czarna Madonna, INDONEZJA
odsłon: 781 | poleca: 14 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 2 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2013-02-04 12:06
Data wykonania
styczeń 2011

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Teraz, na porządnym ekranie, wydaje mi się jeszcze ładniejsza. Cóż, pozostaje polegać na buszujących w fotkach i wyciągających te dawne a piękne z zapomnienia. Czasami sama to robię - tak, tylko dla siebie.

"Psia kupa" jest lepka i śmierdząca. Jak każde "gówno". Nie ma w niej nic interesującego. Nic z wyjątkiem "uwielbienia" jaką darzą ją fani. A co do umykania dobrych fot w zalewie badziewia ... cóż jest to reguła, a nie "czasem". Są ku temu znane mechanizmy, nieprawdaż?

Oczywiście ideałem by było, aby zdjęcia były i interesujące tematycznie i genialne technicznie, ale wtedy nie uśmiałabym się, czytając napis po rosyjsku na ciężarówce, a to przecież fajny koloryt lokalny.

Prawdą też jest, że takie fotki umykają czasem w ilościowym zalewie, a nie każdy ma czas przeglądać Globa daleko wstecz. I tego mi żal...

Uważasz, że "psia kupa" może być interesująca? Bo tylko o takich, tj. potencjalnie ciekawych dla oglądających fotkach pisałam, chyba się nie rozumiemy. Dla mnie fotka przede wszystkim ma być intersująca tematycznie i oczywiście na akceptowalnym poziomie (im wyższym tym lepiej), a nawet najpiękniejsze fotki o niczym nie mówiące, jak wspomniane gdzie indziej choinki w śniegu czy plaża taka, jak wiele innych, niekoniecznie na Globie powinny znaleźć swoje miejsce. Na "sieczkę" byle czego zrobionego byle jak chyba nikt się nie godzi i widzę, że raczej tak działający wycofują się po jakimś czasie z Globa.

My czy Ty nie zazdrościmy? :-) Przepraszam, ale kompletnie się z Tobą nie zgadzam. Po co wrzucasz tutaj swoje zdjęcia jak nie dla "rywalizacji" (niezależnie jakiej)? Uważsz, że tzw. "psia kupa" ma być obowiązującą normą fotki globtroterskiej, bo "autorzy" kompletnie nie mają umiejętności, ale przecież koniecznie MUSZĄ SIĘ PODZIELIĆ swoimi wrażeniami w ramach obowiązującego limitu 5 fot dziennie? Myślisz, że autor czuje się zaszczycony tymi 6, słownie SZEŚCIOMA poleceniami, które fotka miała, zanim dzisiaj jej nie wygrzebałem z n-tej strony zdjęć portretowych?

Zazdrość? Nie zazdrośćmy, cieszmy się z możliwości pooglądania tutaj naprawdę pięknych fotek zamieszczanych przez niektórych Globtroterów. Myślę, że poza konkursami, Glob nie jest miejscem rywalizacji fotografów lecz pokazywania ciekawych miejsc i niezwykłych chwil złapanych obiektywem, niezależnie od artystycznych wartości (pomijając oczywiście złe) zdjęć - inaczej nie śmiałabym tu umieszczać swoich. Dlatego cieszę się, że mogę pooglądać piękny, nastrojowy portret zrobiony przez Fotodraba .

Ach ta zazdrość! Portret bardzo dobry.

Piękne jak zawsze! Ale pewnie znowu miałeś asystentkę z blendą.. :-) Hmm, nie mamy z Tobą szans!
;-(Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

SENEGAL / Północny / Saint-Louis

SENEGAL / Północny / Saint-Louis

KAZACHSTAN / Obwód żambylski / -

PARAGWAJ / Asuncion / Asuncion

SENEGAL / Północny / Saint-Louis

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl