Galeria zdjęć

Paradise

INDONEZJA / Bali / Sanur

Zdjęcia: Sanur, Bali, Paradise, INDONEZJA
odsłon: | poleca: osób | ocena techniczna: | ocen: | w schowku: osób
Data dodania
2013-02-12 19:56
Data wykonania
lipiec 2004
Miejsce
Dodane do galerii
Indonezja

Opis zdjęcia

Komentarze do zdjęcia

Dla mnie to również rajska wyspa :-)

dla mnie cala wyspa to jeden wielki raj

Tak, to jest getto, ale ludzie lubia tam przebywac, moi znajomi jezdza tam co roku, Kuta potem Ubud..a to ze wzgledu ze jest tam zycie, jest zywiolowo, kolezanka ktora jezdzi sama, nie lubi pustych miejsc, wpada w depresje gdy nikogo nie ma, wic co roku jezdzi do Kuta..tam to jest zycie..-mowi.

Przez Kutę tylko przejeżdżałam i jedyne wrazenie jakie na mnie wywarła - turystyczne getto. Podobno można w Kuta ogl±dać piękne zachody słońca, ale widziałam je w Uluwatu Temple. W Sanur byłam dwa razy, ponieważ jest tam spokojniej. Jeżeli byłabym jeszcze kiedy¶ na Bali, chętnie zakwaterowalabym się we wschodniej czę¶ci wyspy, która urzekła mnie najbardziej.

Bylam kiedys w Sanur, moze jeszcze kiedys pojade, jest tam spokojniej niz w Kuta, czy bylas w Kuta?

naprawde jak w raju,,,,,

Polecaj± to zdjęcie



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z my¶l± o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwo¶ć dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczno¶ci - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szeroko¶ć/wysoko¶ć, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

IRAN / Góry Elburs / Demawend

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE / dubaj / dubaj

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE / . / .

HISZPANIA / Alicante / Alicante

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl