Galeria zdjęć

Rowerem po Szwecji

SZWECJA / Kalmar lan / Kalmar

Zdjęcia: Kalmar, Kalmar lan, Rowerem po Szwecji, SZWECJA
odsłon: 851 | poleca: 1 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2013-03-01 10:00
Data wykonania
lipiec 2011

Opis zdjęcia
Miasto portowe nad Cieśniną Kalmarską
Foto-informacje:Zamek z XII wieku

Komentarze do zdjęcia

Chciałbym zaliczyć ....Eeee tam zaliczanie! Zwiedzić chciałbym Gotlandię, bo to jest wyspa przyjazna rowerzystom i są tam ciekawostki, do których warto zaliczyć kultywowanie średniowiecznych imprez i obrządków. Tydzień Średniowiecza - tak się to nazywa, ta impreza.

A w jakie rejony Szwecji masz zamiar się teraz wybrać?

W Szwecji spotkałem się z niezwykłą gościnnością i postępowaniem mieszkańców wprost niebywale przyjaznym. Chyba to też ma wpływ na to, że chcę powtórzyć wyprawę rowerową do tego kraju.

Takie postępowanie z odesłaniem Tobie pieniędzy jest tutaj naturalne ale ile razy spotykam się z podobną sytuacją zawsze mnie to zadziwia.

Fotografowałem zamczysko kilka razy z różnych stron, ale niestety nie byłem w środku, do którego trzeba było dostać się mostem nad fosą. Ciekawie prezentuje się ten obiekt. Od strony Cieśniny Kalmarskiej ustawione są średniowieczne działa, wycelowane na wroga. Nie zwiedziłem z tego powodu, że....no tak, rower mogłem pozostawić przy kasie biletowej, o co namawiała mnie bileterka...no, ale w tym dniu przejechałem ponad 150 km i zmęczenie też miało swoją przyczynę, że zamku nie zwiedzałem. Zresztą przed zamkiem też było dużo atrakcji i mój posiłek w restauracji, w której z mojej karty skasowano mi dwukrotnie za jeden obiad. Po przybyciu do Polski wysłałem im maila, że za dużo skasowali, a oni mi w przeciągu tygodnia wpłacili tą kwotę na konto. Fajnie!

Zwiedziłeś ten zamek?

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / Wielkopolska / Poznań

POLSKA / Podhale / Zapora Czorsztyńska

POLSKA / Podhale / Zapora Czorsztyńska

MAURETANIA / Adrar / Atar

MAURETANIA / Adrar / Atar

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl